Depilatsioon

Brasiilia vahatamine ja Jax Wax Australia depilatsioonivahad

Brasiilia vahatamise protseduur võiks olla ka valutu ja kiire. Jax Wax Australia vahad on mõnusad, valutud, värvilised ja lõhnavad. Näiteks brasiilia depilatsioon kuslapuu või seedripuu lõhnalise kõvavahaga.

Jax Wax  asutati Austraalias aastal 1983. Alates 2003 aastast on Nad Lisa’s kõigile muudele tööstuslikele vahadele tootnud ja depilatsioonivahasid. Kuni 2017 aastani olid need tooted Adam and Eve nime all. 2017 aastal tegi firma läbi suure uuenduskuuri muutes oma vahade bräni nime ja välimust. Tänaseks on Jax Wax vahadel kõrgelt hinnatud maine ja neid kasutavad top SPA-d ja salongid üle maailma. See maine ja tunnustus on üles ehitatud  kõrgel toote kvaliteedil, tulemuslikkusel.

Jax Wax vahade valikus on erinevaid põnevaid värve ja lõhnu, võimaldades spetsialistidel valida parim kombinatsioon, mis sobib nende salongi. Toodetes on kasutatud aroomiteraapia lõhnasid nagu lavendel, magus apelsin, sandlipuu jne.

Jax Wax vahad on täissünteetilised ja seega sobivad veganitele ja allergikutele, sest ei sisalda männivaiku ega mesilasvaha. Vahad on madala sulamistemperatuuriga, ülima elastsusega ja nahka vähe ärritavad, mis sobivad isegi kõige tundlikumale nahale.