Paperself disainripsmed

paperself eyeEHI OMA SILMAD

PAPERSELF ERILISED JA UNIKAALSE DISAINIGA PABERIST RIPSMED IN ISPIREERITUD HIINA KULTUURI PAPERILÕIKAMISE KUNSTIST JA IGA KUJUND PAPERSELF RIPSMETEL OMAB SÜMBOOLSET TÄHENDUST.

PAPERSELF ripsmed ei tule koos liimiga, sest disain ripsmeid saab paigaldada igasuguse teise firma tavaliste kunstripsmete liimiga, mis on mõeldud ajutiseks kasutamiseks. PAPERSELF ripsmete paigaldus on sarnane tavalistele kunstripsmet
ele.
Disain ripsmed on valmistatud spetsiaalsest paberist – nad kannatavad ka
mitmekordset kasutamist, vastupidavad ja samas õhkõhukesed ja kerged kuid samas ka kergelt veekindlad. Niiske ilm ei tee ripsmetele midagi, kuid nendega
ei ole soovitav ujuda ja liigselt nutta. Paberripsmeid tuleks kohelda kui osa meigist. Kõik, mis tavalise meigi võib rikkuda võib ebasoovitavalt mõjuda ka ripsmetele.Paberripsmeid saab lõigata mitmeks tükiks lihtsalt kääridega. Ühekordne kasutamise soovitus on ainult hügieenilistel põhjustel.

Paperself logo Paberripsmed on eriliste ja unikaalse disainiga paberist välja lõigatud mustritega. Ripsmed on tehtud kahes eri suuruses. Ühed on väiksemad nö. nurga ripsmed, mis on juba väikesed ja on mõeldud veidi tagasihoidlikuma pilgu loomiseks. Teised on pikad ripsmed, mis kataksid terve silmalau ulatuse. Need ripsmeribad on tehtud sihilikult tavalisest pikemad, et neid saaks lõigata vastavalt soovile kasvõi mitmeks tükiks. Ripsme tükke saab ka kombineerida omavahel ja luua täiesti uus särav pidulik pilk. Tänu oma kergele kaalule saab paberripsmeid kasutada ka aktsendina lisaks tavalistele kunstripsmetele.

Kasutamine

Kasutusjuhend on iga ripsmekarbi sees. Ripsmete paigaldamine on sarnane tavaliste kunstripsmete paigaldamisega, mida liimitaks silmalau ja ripsmepiiri joonele.