ProBiome Peel – kingi oma nahale uus elu

ProBiome Peel koorimine

 

SKEYNDOR ProBiomePeel

Ainus koorijate tootesari, mis taastab ja hooldab nahka tänu mikrobioomi taastamisele.

ProBiome Peel on professionaalne keemiliste koorijate tootesari, mis kiirendab naha uuenemist ja taastab ka koorimisjärgselt naha mikrobioomi. Ohutu ja uuenduslik professionaalne hooldus sisaldab multibiootilist kompleksühendit, mis tasakaalustab naha mikrobioomi ja taastab pärast sügavkoorimist nahka.

 

Mis on MIKROBIOOM?

Meie kehal elab kasulik, ent nähtamatu mikroorganismidest koosnev ökosüsteem, mis hoolitseb naha tervise eest – naha mikrobioom. Tasakaalu säilitamine on ülioluline, sest see kaitseb nahka kahjulike välismõjude eest ja parandab naha taastumisvõimet. Keemiline koorimine jätab naha kaitsetuks ja haavatavaks. Seepärast sisaldavad SKEYNDOR PROBIOME PEELI koorivad happed uuenduslikku multibiootilist kompleksühendit, mis taastab naha tasakaalu.

MULTIBIOTIC RESTORING COMPLEX: Kompleksühend, mis hoolitseb teie nahal oleva elu eest, sisaldab probiootilise toimega prebiootikume ja postbiootikume, mis tugevdavad naha loomulikke sisemisi ja väliseid kaitsemehhanisme.

 

 

ProBiome Peel hoolduses kasutatakse nahatüübiga kohandatud koorijaid. 5 erinevat koorijat erineva probleemi lahendamiseks!

  • TUNDLIKULE NAHALEHYDRA SOOTHING PEEL  suur kontsentratsioon annab sellele väga hea niisutusvõime.
  • TUHM NAHKULTRA ILLUMINATING PEEL kooslus, mis on loodud nahale sära andmiseks ja nahatooni elavdamiseks. 
  • EBAÜHTLASE TOONIGA NAHKADVANCED LIGHTENING PEEL Sisaldab antioksüdantseid ja klaaristavaid happeid, mis aitavad nahatooni ühtlustada
  • RASUNE NAHKPORE POLISHING PEEL Koorija sisaldab rasvalahustuvaid happeid ja puhastava toimega toimeaineid. 
  • VANANEV NAHKAGE SMOOTHING PEEL Koorija sisaldab AHA-sid ja antioksüdantse toimega happeid, mis uuendavad naha välimust ja neutraliseerivad enneaegset vananemist soosivaid vabu radikaale

 

Täiuslik koorimsisüsteem koos koduhoolduskomplektiga

Seitsmepäevane taastav hooldus naha täielikuks uuenemiseks ja taastamiseks. Taastab, kaitseb ja niisutab nahka seitsma päeva ja seitsme öö jooksul. Peale salongihooldust saab koju kaasa 7 päevase hoolduskomplekti, mis sisaldab:

Mikrobioomi taastavat seerumit – kasutamiseks päeval. Sisaldab: Kolmhüaluroonhapet (väikese, keskmise ja suure molekulmassiga), beetaglükaan, probiootilise toimega prebiootikum ja postbiootikum

Multivitamiiniga öökreemi – kasutamiseks öösel. Sisaldab: Glükoonhape (pH 4,2), keramiidid ja skvalaan, polüvitamiin (B3, Pro-B5, B6, C, E, F- ja A-vitamiini sarnane aine).

DD kreem SPF50 pigmendiga päevaemulsiooni – nahatooni korrigeeriv emulsioon igapäevaseks näohoolduseks. Ühtlustab nahatooni ja silub nahka. Ideaalne nahale, mis vajab lisakaitset pärast laser- ja koorimishooldust. Sisaldab: Hüaluroonhape, E-vitamiin, antioksüdandid ja keskkonnamõjude eest kaitsvad ained.

 

 

Posted on: 3. juuli 2023