Retinool ehk looduse ime

Mis on retinool?

Tegemist on molekuliga, mida saadakse A vitamiinist. Algselt oli retinooli kasutatud just akne raviks, kuid siis avastati, et kõrvalmõjuna selle toimeaine kasutamine parandas ka naha struktuuri üleüldiselt – aktiivne akne olukord paranes, aknearmid paranesid, naha vananemine aeglustus ja ka pigmendilaigud helenesid. Retinool

Retinooli sisaldavaid tooteid on kosmeetikaturul juba palju erinevaid ja erinevate hindadega. Millele siis tähelepanu pöörata?

Kas retinool sobib mulle?

Retinooliga tooted sobivad igale nahatüübile. Pigem on vaja jälgida toote toimeaine kontsentratsiooni ja esmakasutamisel tasapisi nahka “harjutada”.

Mida retinool teeb?

Retinool lahendab lausa palju erinevaid nahaprobleeme. 

  • Naharakkude uuenemine – tervem ja siledam välimus (peened kortsukesed)
  • Kollageeni süntees – nahastruktuur tugevam ja pringim
  • Toime rakutasandil – aitab siluda ka sügavamaid kortse

Milliste nahaprobleemidega võiks kasutada retinooli?

  • Akne ja aknearmid
  • Ebaühtlane jume, pigmendilaigud
  • Peened ja sügavamad kortsud
  • Tuhm ja lõtvunud nahk

Kuidas kasutada?

Retinooli kreemi kasutamist võiks alustada alguses öösiti ja ülepäeviti. Talvine aeg on parim, mil retinooli toodetega tutvust teha.

Miks kasutada just Skeyndor Power Retinol tooteid?

Retinooli tooteid on turul palju, kuid tihti on nad erinevates kontsentratsioonides. Retinool ei taha eriti õhuga kokkupuutumist. Skeyndor on pakendanud retinoli kreemi ja emulsiooni ning ka seerumi õhukindlasse pakendisse. Nii saad olla kindel, et toode sisaldab samas kontsentratsioonis retinooli ka peale nädalate kasutamist. 

Retinooli toodete kasutamisel on tavaline kõrvaltoime naha kuivus ja tundlikus. Skeyndor Power Retinol tooted on stabiliseeritud Bakutchioli ja SHsoja ekstraktiga. Mõlemad minimaliseerivad retinooli kasutamise kõrvalmõjusid. Skeyndor Power Retinol sari on väga hästi talutav ja väha väheste kõrvalmõjude (naha kuivuse) juhtumitega.

Skeyndor Power Retinol kreemi saad meie salongist ja Blissi e-poest! SHOPPAMA

Posted on: 19. jaanuar 2023