BODY SCULPT

 

 

 

 

 

 

UUS TOODE! SILUETTE REMODELLING MUD – KEHA MUDA 

Spetsiaalne puhastav, kooriv ja ettevalmistav muda vulkaani tuhast ja söest kasutamiseks dushi all.

Kanda kehale, masseerida ja maha loputada. Koorib nahalt kõik surnud naharakud, ühtlustab naha struktuuri, parandab ainevahetust ja vereringet, mõjub mõnusalt värskendavalt. Tänu tema koorivale efektile saavad kõik järgnevad kehahooldus tooted paremini imenduda ja toimida.

 

 

DRAINING ANTICELLULITE GEL – DRENAŽEERIV TSELLULIIDIVASTANE GEEL 200ml 53€

Tselluliiti (pehmet) lõhustav ja vett väljutav geel parandab liigsete mõõtmetega naha väljanägemist toniseerides naha kuju. Värskendava efektiga, sisaldab rohelise kohvi ja mate tee ekstrakti. Ei sisalda kofeiini!16083129824_8efc747058_o

Kasutamine. Kanna toodet probleemsetele piirkondadele hommikul ja õhtul ülespoole suunatud ringjate liigutustega kuni toode on täielikult imendunud.

Aktiivained: Rohelise kohvi ekstrakt, mate tee ekstrakt, kuldvitsa ekstrakt.

STUBBORN AREAS ANTICELLULITE CREAM – TSELLULIIDIVASTANE KREEM TÕRKSALE TSELLULIIDILE 200ml 58€

Apelsinikooresarnase naha, mida seostatakse tõrksa tselluliidi välise tunnusena, väljanägemise parandamiseks mõeldud tselluliidivastane kreem. Sisaldab vaarika ketoone – molekule, millel on erakordne aktiivsus stimuleerida
nahaaluskoe rasvarakkude lõhkumist.

Kasutamine. Kanna toodet hommikul ja õhtul ülespoole suunatud ringjate liigutustega kuni toode on täielikult imendunud. Ei ole soovitav kasutada rasedatel, rinnaga toitvatel naistel või inimestel, kes on tundlikud kofeiini või ksantiinide suhtes.

Aktiivained: kofeiin ja selle derivaadid 2%, karnitiin 1%, glautsiin, vaarika ketoonid.

INTENSIVE SCULPTING SILHOUETTE – INTENSIIVNE KEHAKUJU MODELLEERIV KONTSENTRAAT

5x15ml 48€13293226973_47b1045851_k

Intensiivne kiireid tulemusi andev tselluliiti ja keha mõõtmeid vähendav nö šokiteraapia. 15-päevane kuur, mis kiirendab ja parandab esteetiliste tulemuste saavutamist – apelsinikoore naha vähenemist ning mõõtmete vähendamist.

Kasutamine. Kanna igal õhtul 1 ampulli sisu puhtale nahale probleemsele piirkonnale. Kanna toodet nahale (päripäeva suunaga) masseerivate liigutustega, seni kuni toode on täielikult nahka imendunud. Kosmeetiline ühekordne doos välispidiseks kasutuseks. Väldi toote sattumist limaskestadele. Ei ole soovitav kasutada rasedatel, rinnaga toitvatel naistel või inimestel, kes on tundlikud kofeiini või ksantiinide suhtes

Aktiivained: Glautsiin, võilill 5%, kofeiin ja selle derivaadid 3%, karnitiin 3%, kuldvitsa ekstrakt (Solidago virgaurea).

CARESSE MOISTURIZING BODY SERUM, DRY SKINS – KUIVA NAHKA NIISUTAV KEHASEERUM 250ml 35€
Kontsentreeritud kehakreem, milles sisalduvad niisutavad komponendid hooldavad ja kaitsevad õrna ning tundlikku nahka. Sisaldab ksülitooli ja selle derivaate ning naturaalseid ekstrakte, mis taastavad ja kaitsevad naha loomulikku hüdrodünaamikat.
Aktiivained: ksülitool ja selle derivaadid 2.5%, peedi ekstrakt (Beta Vulgaris), maisi ekstrakt (Zea Mays).

COOLING & DRAINING GEL Thighs & legs- JAHUTAV DRENAŽEERIV GEEL REITELE JA SÄÄRTELE 250ml
42€16519086699_e2cd62ab03_h

Jahutav liustike vett sisaldav geel lõdvestab koheselt raskeid ja valusaid jalgu ning paistetuse tunnet. Rikastatud taime- ja mereekstraktidega ning balsamjate eeterlike õlidega, mis tagavad mõõtmeid vähendava ning toniseeriva efekti.

Silmaümbrusega olla ettevaatlik – käed tuleb koheselt pesta pärast kasutust. Kuna sisaldab alkoholi, siis nahk võib muutuda kuivaks pärast pikaajalist kasutust. Niisutavad kehakreemid aitavad. Ärrituse tekkimisel, lõpeta toote kasutamine koheselt ning pese külma vee ning seebiga maha.

Aktiivsed toimeained: Hardangerjøkulen liustiku vesi (Norra), sinine lootuslill, punane vetikas (Palmaria palmata).

DRENAŽEERIV TSELLULIIDIVASTANE GEEL

Pehmet tselluliiti lõhustav ja vett väljutav geel parandab liigsete mõõtmetega naha väljanägemist ning toniseerib selle kuju. Värskendava efektiga, sisaldab rohelise kohvi ja mate tee ekstrakti. Ei sisalda kofeiini!

Kasutamine: Kanna toodet probleemsetele piirkondadele hommikul ja õhtul ülespoole suunatud ringjate liigutustega kuni toode on täielikult imendunud.

Aktiivained: Rohelise kohvi ekstrakt, mate tee ekstrakt, kuldvitsa ekstrakt.

SLIM DRONE BOOSTER 39€

Slim drone booster intensiivistab tselluliidivastaste kreemide mõju. Kosmeetiliste droonide mõju on nii lõtvunud nahale kui ka nahaalusele rasvkoele. 

Kasutamine: Sega väike kogus boosterit oma igapäevase kehaemulsiooni sekka ja masseeri nahale 2x päevas.