Timeless Prodigy

Luksus ja teadus on kokku saanud, et luua ultra vananemisvastane sari  –

TIMELESS PRODIGY

Koostises on kasutatud 25 ainulaadset teaduspõhiselt valitud aktiivainet, et võidelda naha vananemisilmingutega. Toimib efektiivselt rohkem kui 42 000 geenile.

3 noorendavat strateegiat:

  • raku GENEESI aktivaator – 5 kasvufaktorit, 20 miljonit Damaskuse roosi tüvirakku tagavad rakkude üldise arvu kasvu
  • raku KVALITEEDI parandaja – valge trühvli ekstrakt ja Teprenoon pikendavad aktiivsete rakkude elu ja lükkavad edasi rakkude vananemisprotsessi algust
  • raku SUNKTSIONAALSUSE parandaja – proteoglükaanid ja Kombutcha tee stimuleerivad raku efektiivsust

Damaskuse roosi tüvirakud

Uue generatsiooni ultra kontsentreeritud taimsed tüvirakud. Elujõudu andev võimsus. Uuendavad ja noorendavad epidermist. Vähendab naharakkude vananemist.

Valge trühvel

Epigeneetiline modulaator mõjutab võimsalt üle 40 000 vananemisvastast geeni. Tugikoed on tihendatud, pringimad, nahk on elujõulisem ja säravam.

Teprenoon

Kaitseb DNA-d oksüdatiivse stressi eest. Telomerid kromosoomide otstes näitavad raku vanust. Mida pikemad telomeri otsad seda noorem rakk. Telomeeride stabiliseerimine tõstab raku eluiga 1/3 võrra. Elujõulisemad rakud.

Veel saab lugeda Timeless Prodigy toodetest ja hooldusest SIIT

TOOTED

  • Salongihooldus Luksuslik Rituaal 1,5h Hind 150€

  • Timeless Prodigy noorendav seerum 50ml 180€
  • Timeless Prodigy noorendav kreem 50ml 162€

See kontsentreeritud seerum peidab endas rohkem kui viisteist võimast aktiivset toimeainet: kasvufaktorid, proteoglükaanid, Piemonte valge trühvel ja 50 miljoni Damaskuse roosi tüviraku taastava jõu, et tagada kõige erakordsem taastav efekt. Mitte kasutada silmaümbruspiirkonnas.

 

  • Timeless Prodigy silmaümbrus kreem 20ml 95€ 
  • Timeless Prodigy silmaümbrus mask 4tk 62€

Silmakreem on rikkaliku kuid samas kerge ja valgustpeegeldava sädeleva koostisega, mis muudab silmaümbruse visuaalselt nooremaks ja ajapikku elastsemaks, tänu millele tõmbuvad ka naerukortsukesed tagasi. Unikaalse koostisega silmaübruse mask kus silmaümbruse kollageen plaastrikesed on vaja ise lisatud hüaluroonhappega niisutada. Pakub kohest siluvat ja niisutavat efekti ja tugevdab silmaümbruse nahka.

  • UUDIS! Timeless Prodigy luksuslik eliksiir 210€

Parandab naha kvaliteeti, kortsukesi, pinguldab ja tugevdab nahka, hoiab ära naha lõtvumise, niisutab ja annab nahale nooruse sära.