Sügisese näohoolduse meelespea

Sügis on jõudnud meie õuele ja meie tähelepanu vajavad nüüd hoopis teised teemad kui suvisel perioodil.  Lapsed jälle koolis ja lasteaias, ise rohkem kiiremal töölainel või on tekkinud rohkem reisimisi kui viimastel aastatel kokku. Kas stressitase on tõusuteel ja seda on märgata ka näol? 

Võta endale ikka aega ja ära unusta enda eest hoolitsemast! 

Sügis on taas see aeg, kui tasub üle vaadata oma näohoolduse kosmeetika. Mõned näpunäited:

  1. Tuletame meelde, et mitsellaarvesi on siiski vaid meigieemaldaja ja ei asenda näotoonikut. Proovi Expert Cleanse vitaamiinide ja prebiootiliste fermentidega rikastatud Rebalancing Vitamin Essence näovett, mis tasakaalustab naha mikrofloorat, ühtlustab ja niisutab.
  2. Kui kannad sügisel rohkem meiki kui suvel ära karda võtta kasutusele meigieemalduspiima. Expert Cleanse Pro piim-vaht on puhastuspiim, mida saab kanda sõrmedega näole ja niisutada veega ning masseerida vahule. Vaht tõstab alati meigi ja mustusejäägid paremini nahalt kui lihtsalt vatipadjaga hõõrudes.
  3. Vaheta oma suvel nii lemmikuks muutunud näohooldus emulsioon toitvama kreemi vastu. Sügisel on just hea aeg jälle tegelema hakata nende nahaprobleemidega, mille tulemusi soovid pikema aja vältel nautida. Power Hyaluronic tooted sisaldavad nii kõrge kui madalamolekulaarmassiga hüaluroonhapet, mis tähendab, et kreemis sisalduv hõaluroonhape tõesti  suudab nahka seespidiselt niisutada. Meie arvates parim niisutav kreem, mida peaksid kindlasti proovima!
  4. Kui suvel on liialdatud päikesega ja nahale on tekkinud pigmendilaike kasuta Power C+ tooteid, mille tootevalem sisaldab C vitamiini ja antioksüdante ja on töötatud välja nahatooni ühtlustamiseks.
  5. Multimasking – uus trend! Kasuta oma nahal nii koorivat, puhastavat kui niisutavat maski. Kombineeri vastavalt vajadusele! Varasemalt MyMask liinil eraldi on nüüd Power liinide alla lisatud maskid. Power Oxygen mask puhastab tänu aktiivsüsile igat tüüpi nahka kuivatamata.Power C+ mask on maasikaseemnetega kooriv mask, mis annab nahale sära.Power Hyaluronic mask Norra liustikuvee ja malahiidi ektraktiga niisutab ja taastab.
  6. Näohooldused salongis on kindlasti eriti mõnus aeg iseendale! Proovi meie kogenud kosmeetikute käe all uusi Expert Cleanse Pro ja Probiome Peel näohoolitsusi.

Posted on: 28. oktoober 2022