Teemant mikrolihvimine

Teemant mikrolihvimine e. mikrodermabrasioon.

Näohoolduste hooaeg on käes ja sügise saabumisega on meie näohoolduste menüüsse lisandunud uus  tõhus hooldus!

Teemanttolmuga on kaetud vaakumaparaadi otsikud, millega protseduuri teostatakse.

Saladus peitub just «briljanditolmus» − selle kristallid on nii väikesed, et ei kahjusta nahka. Teemandist tähekesed ja helbed puhastavad nahka täpselt ja säästvalt, eemaldades nahalt ainult pindmise, sarvestunud kihi, s.t epidermise elutud rakud, kus ei leidu närvirakke. Aparaatprotseduur, mille juurde kuulub ka vaakummassaaž, ei kutsu esile järske valuaistinguid ja allergiaid ning pole nahale traumeeriv.

Otsikud valitakse individuaalselt, vastavalt kliendi nahaseisundile ning olemas on ka kehahooldusteks mõeldud otsikud.

Kõige sagedamini teostatakse teemantlihvimist näo, kaela ja dekolteepiirkonna ühtlustamiseks ja noorendamiseks ning venitusarmide töötlemiseks rinnal, kõhul ja reitel. Erineva kuju ja suurusega otsikud sobivad töötamiseks nii silma- ja suuümbruses kui suurematel kehapindadel.

Näidustused:

 • seborröa, akne, aknejärgne seisund;
 • kortsud;
 • pigmentatsioonihäired;
 • armid, venitusarmid;
 • ebatasane nahk, hallikas jume;
 • fotovananemise tundemärgid pärast ebaõnnestunud päevitamist (kare ja ebaühtlane nahk, tuhm jume);
 • follikulaarne hüperkeratoos («kananahk» karvafolliikulite piirkonnas).

Mikrodermabrasioon annab lõtvunud nahale tagasi elastsuse, taastab selle jume ja struktuuri, silub peenemaid ja keskmise sügavusega kortse, muudab naha siledaks ja sametiseks, vähendab pigmentlaike, aknejärgset ebaühtlast jumet, ühtlustab arme, kaotab venitusarmid. Vaakummassaaž aktiveerib naha vereringet.

Vastunäidustused:

 • raske rosaatsea või laiaulatuslik kuperoosa
 • immuunpuudulikkus (luupus, HIV, aids) 
 • raskekujuline akne 
 • lahtised haavad
  Peale protseduuri vältida päevitamist ja sauna 1 nädal

Teemantlihvimise tulemused ilmnevad juba pärast esimest protseduuri, vajadusel viiakse läbi kuur. Seansside intervall sõltub individuaalsest nahaseisundist, kuid tavaliselt on see umbes kaks nädalat.

Teemantlihvimist võib ühitada ka teiste kosmeetiliste protseduuride ja preparaatidega. Sel juhul võib nende tulemuslikkus tõusta kuni 90%.

Millest hoiduda pärast seanssi?

Naha mikrolihvimine on õrnatoimeline ja meeldiv protseduur. Pärast teemantlihvimist puudub vajadus eraldatusse tõmbuda, sest nahk ei hakka punetama ja kooruma. Kuid mõnedest reeglitest tuleb siiski kinni pidada.

Kuuri kestes tuleb korrapäraselt ja ohtralt kasutada vähemalt SPF 20 päikesekaitsekreeme.

Esimestel päevadel ei tohi kasutada puuviljahappeid sisaldavat kosmeetikat, päevitada ega käia solaariumis, saunas ja basseinis; higistamise vältimiseks tuleks hoiduda füüsilisest koormusest. Lühidalt, sel ajal tuleks kõigiti kaitsta tavalisest tundlikumat epidermist.

BRONEERI

 

Posted on: 23. september 2019