UUED UNIQCURE INTENSIIVAMPULLID

intensiivampullid

Skeyndor UNIQCURE on unikaalsed kõrgtehnoloogilised kontsentraadid – uus ajastu personaalses nahahoolduses. Ampulle on 8 erinevat  – igale probleemile , igale nahale, igale vajadusele oma.

  • UNIQCURE Renewal – Leave-on kooriv kontsentraat 15% hapete sisaldus.

Inspireeritud meditsiinilis-esteelisest koorimisest ilma nahapinnalt eemaldamata. Sisaldab 3 tüüpi happeid (AHA, PHA, PCA). Sobilik tuhmile, elutule, laienenud pooridega, aknelisele ja nö. paksule nahale. Uuendab, niisutab ja annab nahale sära!

  • UNICURE intensive hydrating –  Niisutav kontsentraat intensiivselt niisutavate komponentidega.

Nahas olevate looduslike niisutajate kohene varustamine (Naturaalne Niisutus Faktor). Termaalvesi, atsetüülglükosamiin- hüaluroonhappe eelkäija. Kuivale ja dehüdreeritud nahale. Sobilik reisile või kohta kus varieeruv kliima. Niisutab sügavuti ning balanseerib naha niiskustasakaalu

  • UNIQCURE SOS recovering Tervendav/taastav kontsentraat rahustava toimega.

Parandab naha ülitundlikkust ja kroonilist naha ärritusseisundit blokeerides tundlikusetekitajad nahas. Nahale, mis on tundlik, reaktiivne, atoopiline või kuperoosne. Väga sobilik kasutada peale esteetilis-

meditsiinilist ravi, nagu näiteks laser, happekoorimine jne. Balanseerib, rahustab ja kaitseb nahka sügavuti.

  • UNIQCURE dark spot correcting – Tumedaid laike korrigeeriv kontsentraat.

Vähendab melaniini tootmist ning levikut ja lipofustsiini (eaga seotud pigment) ladestumist. Nahale, millel on tumedad laigud, tuhm, elutu ja kahvatu nahkÜhtlustab/helendab tumedaid laike, ühtlustab nahatooni ja muudab kahvatu nahatooni säravamaks.

  • UNIQCURE brightening glow – Antioksüdantne shokk

Kontsentraat 10%-lise stabiliseeritud C vitamiini derivaadiga. Omavahel on kombineeritud kolm võimsat antioksüdanti. Tuhmile ja stressis nahale, millel vanusest tingitud tumedamad laigud/pigmentatsioon. Säraandev, ühtlustab nahatooni ja taastab naha loomuliku sära. 

  • UNIQCURE instant lifting Koheselt kortse täitev kontsentraat.

Võimas kortsetäitev kompleks.Kohene efekt. Lõtvunud ja väsinud nahale. Elustab nahka ja tõstab kortsupõhja, parandab koheselt naha seisundit. Tugevdab nahka ja eemaldab väsimuse märgid. Tõstab näokontuure.

  • UNIQCURE wrinkle inhibitor – kortsuvastane kontsentraat.

Inspireeritud esteetlisest meditsiinist. Kolme võimsa lihaslõdevestaja kooslus, mis kiirendab kortsuhoodust ning samas on pikaajaline kortsuvastane toime. Nahale, millel kortusud ja palju miimikakortse (otsaesine, silmade ümbrus) Alternatiiv botuliintoksiin süstidele või kasutada peale taolist protseduuri järelhooldusena.

  • UNIQCURE redensifying filler – 3D efektiga kontsentraat

Võimas rakutegevuse ergutaja. Stimuleerib rakutegevust, täidab ja noorendab nahka seestpoolt. Inspireeritud esteetlisest meditsiinist. Taastab naha volüümi. Täidab kortsud ja taastab.

 

Posted on: 5. juuni 2018