TÄIUSLIKUD HD KULMUD KÕIGILE!

Olgu Sinu kulmud täiskasvanud või ülekitkutud, HD kulmuhooldus aitab muuta Su kulmukuju ideaalselt sobivaks Sinu näokujuga ja panna Sind ennast tundma ja nägema teistmoodi. Meie kulmud on oluline osa meie iseloomust, üle 70% näo miimikast sõltub just kulmudest. Õige kulmukuju ja -tooniga võib näolt aastaid maha võtta, sest just täidlasemaid ja naturaalsemaid kulme seostatakse nooruslikkusega. kulmu kuju

KUI SAGELI MA VAJAN HD KULMUHOOLDUST? Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti Sinu kulmukarvad kasvavad tagasi ning kaua hoiavad värvi. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 4 nädala tagant.

MUL ON ÜLEKITKUTUD KULMUD, KAS MA SAAN 3D KULMUD? kulmu kujuJah! Määrame Sulle kulmude tagasikasvatamise programmi, mis kasvatab kulmud hoolduskuuri käigus õigesse kujusse. Kulmukarva kasvutsükkel on 4 kuud – see on aeg, mille jooksul ei tohi kulme kitkuda. Kui soovid kiirendada karvade tagasi kasvamise protsessi ja parandada kulmude väljanägemist hoolduste vahel, on olemas seerumeid, mis stimuleerivad karvakasvu ja tihendavad ning defineerivad neid. Nendest aga täpsemalt juba hooldusprotsessi käigus.

KAS MA SAAN SOOVITUD TULEMUSE KOHESELT? Soovitud tulemuse saavad koheselt ainult need inimesed, kes tulevad väljakasvatatud kulmudega. Vahel aga on vaja mitmeid visiite, et saada täiuslik kulmukuju, nagu näiteks: osaliselt puuduolevate kulmuosadega jne. Näitame kuhu on vaja välja kasvatada ja kuidas samal ajal kodus hoida oma kulmujoont korras, et need näeksid välja kaunid ja hooldatud.

KAS MA SAAN KUJU ISE VALIDA? Muidugi. Kulmukuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima Sinu välimuse ja iseloomuga. Sinu kulmud võib muuta heledamaks või tumedamaks, peenemaks või paksemaks, pehmeks või nurgeliseks. Sinu panus on väga oluline Sinu uue kulmukuju loomisel. Selle loomisel arvestame karvakasvu, juukse- ja nahatooniga, näokujuga, Sinu stiiliga.

Põhjused, mille puhul enne protseduuri konsulteerida: – hormonaalne näonaha ravi – ei saa teha vahatamist – rasedus – võib olla tundlikkus värvi suhtes – õhuke nahk – ei saa teha vahatamist – psoriaas – võib teha 6 nädala möödudes pärast ravi – konjuktiviit – võib teha 28 päeva möödudes pärast ravi – odraiva – võib teha 28 päeva möödudes pärast ravi

Põhjused, miks ei saa Sulle teha 3D kulmuhooldust: – nahahaigused kulmupiirkonnas (follikuliit, dermatiit) – kriimustused, kühmud, marrastused, paistetused – hüpertundlikkus – tundlikus või infektsiooniga silmad – allergia värvi suhtes – nakkavad infektsioonid

3D kulmuhooldus sisaldab: – kulmude keemilist värvimist – kuju loomist – niiditamist – kitkumist – lõppviimistlust kulmumeigiga. Siinkohal tähelepanu – kulmumeik on ajutine! Sellega saab ka kodus ideaalset kulmukuju hoida, kuid kulmumeik tuleb siiski õhtuti nahalt maha pesta!

Protseduuri maksumus:

Esmakülastus 25€ Järgnevad hooldused 20€ (eeldusel, et klient käib regulaarselt, 2-4 nädala tagant hoolduses)

Klassikaline kulmude modelleerimine ja värvimine, ripsmete värvimine alates 5€

Registreerumaks kulmuhooldusele võta meiega ühendust 6612178

Posted on: 11. november 2015