ULTIMATE BROWS – kulmudisaini uudis!

Eesti turul täitsa uudne tehnika Ultimate brow, millega saab disainida kauapüsivaid kulme. Hoolduse käigus kulmud modelleeritakse, kitkutakse, niiditatakse, värvitakse ja lõpuks kantakse kulmude sekka karvatehnikas tekstuurgeel, mis korrigeerib kuju, täidab augukesi kulmudes ning annab omakorda ka värvi ja volüümi. Selline kulm ei vaja enam eraldi
kulmumeiki. Tegemist on imelise lahendusega kõikidele kulmututele või auklike kulmude kandjatele. Tulemus tõesti püsib. Ultimate brow kulmuhooldus kestab kuni 3 nädalat olenevalt koduhooldusest (enamasti siiski 2-3 nädalat), ehk siis oluliselt paremini kui keemiline värv.

Hoolduses võiks käia orienteeruvalt iga kolme nädala tagant. Samas tempos kasvab ka kulmukarv ning sama-aegselt saab teostada nii geeli värskendamist kui ka karvaeemaldust.
KUIDAS HOOLDADA KODUS OMA KULMUKAART?

Ultimate Brow tehnikas kulmud ei vaja küll otseselt erihooldust, kuid kindlasti tasub meeles pidada mõningaid asjad, mida tohib ja mida ei tohi teha kui kulmud on täidetud geeliga:
Ära noki oma uusi kulme. Kui näed servakest või tükikest, mis on veidi lahti, siis ära hakka seda ise ära tirima. See võib lõppeda sellega, et tõmbad lahti rohkem kui see väike tükike ning tänu sellele rikud oma kauni kulmujoone.
Kui pesed nägu või dushi all käies läheb kulmudele vett, siis tupsuta need rätikuga kuivaks, mitte ära hõõru.
Hoia oma kulme samamoodi nagu ripsmepikendusi (kui Sul need on või on olnud, siis tead, millest ma räägin).
Ära aja kulmudesse kreemjaid ja õlijaid tooteid (jumestuskreem, meigieemaldaja, näokreem jne.), need võivad kiirendada geeli lahti tulemist nahalt. Kui aga siiski peaks nii juhtuma, siis puhasta õrnalt nt. vatitikuga.

MULLE EI MEELDI MINU UUED KULMUD, KUIDAS SAAN GEELI EEMALDADA?
Võib juhtuda, et Sulle siiski ei meeldi uus tehnika ning sooviksid geeli oma kulmudelt eemaldada. PALUN ära proovi seda teha ise, kodustes tingimustes!!! Selle tagajärjena võid kergesti eemaldada ka oma kulmukarvad ning olukord võib olla esialgsest seisukorrast kordades hullem. Võta minuga ühendust ning lepime kokku aja, et eemaldaksin kulmudest geeli spetsiaalse vahendiga, see ei maksa Sulle mitte midagi!
MIS ON ULTIMATE BROW TEENUSE MAKSUMUS?
Teenuse maksumus on esmakordsel külastamisel 25€ ning edaspidi 20€ (eeldusel, et klient käib hoolduses regulaarselt vähemalt 3-nädala tagant).
MISSUGUNE ON ULTIMATE BROW TEENUSE AJAKULU?
Teenuse sooritamiseks kulub u. 60 minutit, olenevalt geeliga kaetava ala suurusest ja kulmude üleüldisest seisukorrast.

Posted on: 15. november 2015