Toeta oma kosmeetikut, usalda oma kosmeetikut!

Kallid Bliss ilusalong Kliendid!

Ootamatult on kätte jõudnud väga ebastabiilsed ja ärevad ajad. Teie, meie Bliss ilusalong Kliendid olete meile väga olulised ja ilma Teieta ei oleks ka Bliss ilusalongi. Siinkohal jagaks Teiega natuke meie salongi toimetustest. 

Bliss ilusalong on väike pereettevõte, mis ema tütre eesvedamisel toiminud juba 23 aastat! Selle aja jooksul on on olnud erinevaid aegasid ja erinevaid majanduskriise üle elatud, ning loodame südamest, et ka käesolev kriis siiski ühel ilusal päeval laabub.

Oleme juba kriisi alguspäevadest saadik väljatöötanud kriisiplaani ja toimetanud vastavalt sellele. Salong on lahti, kuid oleme piiranud nii kosmeetikute kui ka klientide rohkust salongis. Tagades nii Meie kosmeetikute kui ka Teie, meie klientide turvalisus on iga kosmetik varustatud isikukaitsevahenditega ja on oma kliendiga eraldi toas, kus nii enne kui ka peale klienti teostatakse desinfitseerimise protseduur.

Loomulikult toetame põhimõtet, et tungiva vajaduseta poleks vaja kodust välja tulla, kuid mitte unustada, et ka peale kriisi peab elu edasi minema ja kosmeetikute kaugtöö on võimalik vaid koostöös oma klientidega. Bliss ilusalongis töötavad oma ala professionaalid, kes on läbinud aastate pikkused kosmeetikute koolid ja täiendavad pidevalt end erinevate koolitustega, et ikka tagada teenuste 100% turvalisus, efektiivsus ja ajakohasus. Ärge siis unustage ka oma ihukosmeetikuid sellel raskel ajal, kelle sissetulek sõltub ainult teist! Seega, selle aseme, et osta oma ilutooteid kaugetest netiavarustest toeta oma kohalikku olisalongi ja oma kohalikku kosmeetikut ning telli kontaktivabalt oma ilutooted Bliss ilusalongist ja vajadusel koos oma kosmeetiku soovitustega.

Jälgige ka meie instagrami kontot, kuhu lisame iga päev uusi nippe, kuidas ja milliseid tooteid kasutada! 

Olge hoitud ja terved!

Parimate soovidega ,

Teie Blissitarid♥

 

 

Posted on: 16. aprill 2020