SPA Facial / Hydrafacial staaride lemmik

Meie SPA Facial, mis samuti tuntud ka kui Hydrafacial hoolduse nime all on populaarsust kogunud palju näiteks just Ameerika staaride seas. Hydrafacial näohooldusaparaadi kasutamisel võib tulemust märgata juba peale esimest protseduuri. Nahk muutub puhtaks, siledaks ja niisutatuks, paraneb naha vereringe ning märgatavalt ka näojume ja loomulikult saavad kõik toimeained ja ka kodus kasutatavad kreemid paremini imenduda ja toimida.

Antud hooldust saab teha ka kiirhooldusena ning on ideaalne lahendus kui tulemas on mõni tähtis üritus. Näiteks saabumas on tihe pidude hooaeg ja meik püsib kindlasti paremini puhastatud ja siledal nahal.

Taastusperiood antud hooldusel puudub täielikult. Nägu ei ole laiguline peale hooldust. Protseduur on pigem mõnus ja valutu

Kuidas SPA Facial / Hydrafacial aparaat toimib?

SPA Facial Apraat kasutab vedelikke ja vaakum-massaaziotsikuid, kus sama liigutusega kantakse nahale happelahus ning imetakse jäägid nahalt samaaegselt. 

Kuidas protseduur välja näeb?

SPA Facial näohooldust viiakse läbi kolmes etapis kasutades erinevaid happelahuseid.

  1. Esimeses etapis kasutame AHA hapete kokteili , toimub naha koorimine ja puhastamine. Naha pealiskihi surnud rakud lahustatakse ja vaakumiga imetaks lahti.
  2. Teises etapis toimub sügavam puhastus Beta Hüdroksi hapetega, siin etapis mõjub happekokteil juba sügavamalt. Eemaldatakse rasu pooridest.
  3. Kolmas etapp on niisutus kasutades hüaluroonhapet.

Kosmeetik hindab muidugi igat nägu ning vajadusel saab protseduuri laiendada ning täiendada lisavõimalustega (happekoorimine, teemantlihvimine, valgusteraapia, vananemis­vastased ampullid, erinevad maskid).

Näohooldusele saate aja broneerida SIIT

Meie kõigi näohoolduste hinnakiri SIIN

 

 

Posted on: 24. november 2019