Imetoimeaine Retinoli aeg on taas käes!

kreemid

Loodetavasti olete juba kursis retinoli kasulikkusest nahahoolduses, kuid kas olete ikka täiesti kursis mida see imepärane toimeaine retinol suudab sinu naha jaoks teha!

Olemuselt kuulub retinol retinoidide klassi ja saadakse A vitamiinist. Retinol stimuleerib kollageeni sünteesi nahas, kiirendab naharakkude uuenemisprotsessi tänu millele kortsukesed silenevad, paranevad aknearmid ja pigmendilaigud.

Kuidas ja millal siis ikkagi kasutada seda imelist toimeainet, et parimaid tulemusi saavutada?

Kuigi retinolil on imelised võimed aega tagasi keerata ja nahale tekitatud kahjusid parandada on selle toimeainega toodete õige kasutamine väga tähtis. Kui varem pole retinoli oma nahahoolduses kasutanud võib liialdamisel tekkida pigem naha kuivus ja ärritus.

Retinol on väga tugev toimeaine ja sellele ei tohiks allergiat olla, kuid parima tulemuse saavutamiseks vajab nahk sellega harjumiseks aega. Alusta pigem väikeste herne suuruste annustega ja levita see üle terve näo. Põhimõte “Vähem on rohkem”! Nahal võib minna isegi mõni nädal retinoliga harjumiseks. Soovitame alustada kreemi ülepäevase või isegi paari korra nädalase kasutamisega ning tasapisi siis juba igapäevase kasutamiseni.

Parimad tooted mida kasutada koos retinoliga

Kui nahk on algul tundlik või kuiv siis soovitame kindlasti mitte kasutada samaaegselt AHA happeid (Derma Peel Pro tooted) või BHA happeid (Clear Balance tooted) sisaldavaid koorivaid tooteid. Kindlasti vähendab ärrituse tekkimist kasutades õrna niisutavat kreemi nagu Aquatherm FI ja FII kreem või Power Hyaluronic sarja niisutavaid kreeme. Ühe ettepanekuna soovitame ka veidike Power Retinoli kreemi segada kokku koos niisutava kreemiga.

Kui soov kasutada ka teisi aktiivsete toimeainetega kreeme nagu näiteks Power C+ tooteid, siis soovitame kasutada neid aktiivaineid erinevatel aegadel mitte üheaegselt. Power C+ tooted tänu oma vabade radikaalide vastu võitlevate omaduste poolest sobivad hästi päevaseks ning retinoli, peptiide ja tüvirakkudega tooted öiseks ajaks.

Millal tulemusi oodata?

Uute ilutoodetega katsetamisel ollakse tihti ka veidi kärsitud ja oodatakse tulemusi liialt kiirelt. Eriti käib see just retinoli kohta. Retinoli tulemust on naha välimuses ja struktuuris näha ja tunda kõige paremini alles 2-4 kuu jooksul. Skeyndor Power Retinol tooted on õnneks formuleeritud 3 erineva koostisainega, mis stabiliseerivad retinoli ja muudavad selle võimalikult hästi ja kergelt talutavaks ning paljudel ei esine isegi ärritusi ega kõrvalmõjusid, mida muidu retinoliga karta, kuigi pole käesoleva toimeainega varem kokku puutunud.

Soovitame proovida ka Power Retinoli salongihooldust. Loe lähemalt hoolduste kohta SIIT

Avatud on nüüd ka meie e-pood, kust saad oma lemmiku tellida ilma salongi tulematagi SIIT

 

Posted on: 30. september 2020