DETOX JALAVANN

Mürkained kuhjuvad ja kahjustavad meie tervist

Meie kehas omab iga rakk elektrilist laengut. Tänapäeva elutempo juures kus me tarbime liiga palju ebatervislikku toitu, puutume kokku paljude saasteainete ja kemikaalidega, liigume vähe ei suuda keha kõikide üleliigsete ainetega hakkama saada. Nii ladestuvadki mürkained meie organismi.

Selle tõttu on meil vähem energiat, tunneme end väsinuna, paljude inimeste püsivaks mureks on probleemid unega, peavaludega, stressiga. Oleme kergemini vastuvõtlikud haigustele, aeglustub ainevahetus (mis soodustab ülekaalu tekkimist), tekivad põhjendamatud allergiad, ning kõige selle tulemusena kiireneb vananemisprotsess. See tähendab, et rakkude laeng on muutunud ning ei saa normaalselt toimida rakufunktsioonid närvi ja seedesüsteemis.

Raku bio-energia viib tasakaalust välja:12-Terviklik Mina
*halb toitumine – köögiviljade vähene osakaal, kiirtoit, säilitusained jne.

*Vähene kehaline tegevus või selle puudumine

*Haigused, stress, ravimid

*Alkohol, tubakas

Mürkainetest vabanemine võib osutuda puuduvaks lüliks selliste haiguste ennetamisel nagu vähk, liigesepõletik, suhkrutõbi, ülekurnatus jt. Mürkainete eemaldamise üheks eelduseks on normaalselt toimiv ainevahetus. Kuna jääkainetest küllastunud organismis rakkudevaheline ainevahetus enam normaalselt toimuda ei saa, tuleb kehale anda teatud lisaimpulss.

Mürkainete eemaldamine D-tox jalavanni abiga

D-tox on unikaalne keha tasakaalustav jalavann, mis kasutab ioniseerimist mürkainete eemaldamiseks kehast. Põhineb ideel, et jalavanni vees tekitatakse inimkehale sarnane energiaväli ning ioonidevoog, mis asuvad kahjustatud rakkude ehitust ja talitust taastama. Tasakaalustatud rakk saab jätkata elutähtsaid operatsioone närvi- ja seedesüsteemis.
Peale puhastumist alustab keha tasakaalustumist, tõstes nii vaimset kui füüsilist energiataset.
Inimene tunneb end erksamana, kaovad unetus, peavalud, seedesüsteem normaliseerub.

D-tox jalavanni abiga on võimalik :
· parandada tervist
· taastada energia
· suurendada vaimset erksust
· aidata kaasa kaalulangetamisele
· puhastada nahka
· hõlbustada seedimist
· leevendada hingamisteede probleeme (astma )
· aeglustada vananemisprotsessi
· parandada keha vastupidavust
· parandada unerežiimi
· eemaldada ebameeldivat kehalõhna ja hingeõhku
· leevendada toiduallergiat

Protseduuri käik:

Olenevalt inimese tervislikust seisundist on soovitatav läbida 5 -7 protseduurist koosnev 3 nädalane hoolduskuur. Peale intensiivkuuri läbimist 1-2 korda kuus säilitamaks rakkude tasakaalustatust. Protseduuri kestvuseks on täiskasvanutes 30, lastel 15 minutit. Protseduur sobib nii naistele kui meestele. Protseduuri kestel ilmub vees mõningane hulk anorgaanilisi jääkaineid, kuid enamus toksiine eemaldub 4 – 6 tunni jookusl peale protseduuri neerude ja naha kaudu. Kuuri jooksul on soovitav juua palju vett ja toituda tervislikult( vältides rasvast ja praetud toidu söömist).
Vastunäidustused: D-tox protseduur ei ole sobiv kasutada inimestel, kes kannavad südamestimulaatorit, kellel on siirdatud organeid ning kes kannatavad epilepsia või südame arütmia all. Vastunäidustusteks on ka rasedus, sügavad jalahaavandid, paistetused, lööbed, põletikuline nahk ja seletamatud haigusnähud.
Bioenergiser Detox jalavann on heakskiidetud Euroopa Meditsiiniliste seadmete direktiivi 93/42EE alusel. MD93061; ISO13485; CE0086

Protseduuri hind: 1 kord 30 min. 15€, 5 korra eest korraga tasudes 10€ kord