CLEAR BALANCE rasune nahk

PURE CLEANSING FOAM-PUHASTUSVAHT 150ml 25€

Puhastusvaht, mis on väljatöötatud rasuse, seborroilise naha igapäevaseks hoolduseks. Omab intensiivset mustust ja liigset rasu eemaldavat tootevalemit, mis elimineerib pooride ummistused. Kasutades toodet regulaarselt, paraneb aknelisele kalduva naha väljanägemine ning iluvead on vähem märgatavad. Sisaldab glükoolhapet või α-hüdroksühappeid. Mitte kanda silmadele või limaskestadele. Lõpetada kasutamine nahaärrituste ilmnedes. Mitte kasutada alla 3 aastastel lastel.
Aktiivained: mandelhape, salitsüülhape, betaiin, heksamidiin.clear-balance

PORE NORMALISING FACTOR-POORE NORMALISEERIV geel 75ml 24€

Tootevalem, mis spetsiaalselt väljatöötatud pooride ahendamiseks, rasuse, läikiva ja aknelisele kalduva naha hooldamiseks ning tasakaalustamiseks. Aktiivained on tootes limposoomide kujul, mis toimib otse rasunäärmete tasandil, eesmärgiga rasueritust reguleerida. Õlivaba.
Aktiivained: hundihamba (Astragalus membranaceus) ekstrakti liposomaalne ettevalmistus, nõiapuu vesi (Hamamelis virginiana).

PORE REFINING REPAIR SERUM-POORE AHENDAV, TAASTAV SEERUM 50ml 29€

Seerum on väljatöötatud ebapuhtale, mikroarmidega nahale, mis on rasune ning aknelisusele kalduv. Retinoolile sarnase toimega. Normaliseerib naha taastumisprotsessid ning vähendab klassikaliste suurte pooride väljanägemist. Õlivaba.
Aktiivained: Backuchiol, ursoolhappe liposomaalne ettevalmistus

PURE DEFENCE GEL-NAHKA KAITSEV GEEL 50ml 29€

Geel, mis mõeldud rasuse ja aknelisusele kalduva naha hooldamiseks ning nahka mõjutavate ebapuhtuste levimise takistamiseks. Aktiivained suurendavad naha antimikroobsete peptiidide (AMP) taset, mis parandab naha enda kaitsevõimet iluvigade tekkimise takistamiseks.
Tootes on ühendatud naha läikimisvastane tootevalem, on õlivaba ning on SPF 15 kaitsega.
Aktiivained: atsetüül dipeptiid-3 amino-heksanoaat, hariliku angervaksa (Filipendula ulmaria) fenoolide ekstrakt, õõnsad PMMA mikrosfäärid.

PURE COMFORT MASK-MUGAVUSTUNNET PAKKUV MASK 75ml 25€

Nahka pehmendav, kergelt poore ahendav mask. Värskendab nahka ning normaliseerib pooride väljanägemist. Õlivaba koostisega mask niisutab ja taastab naha tasakaalu, kaitstes lipiide, muutmata nahka rasuseks või läikivaks.
Aktiivained: rasvas lahustuv B5 provitamiin, naringeniin (greibist), tsinkoksiid, bisabolool, nõiapuu (Hamamelis virginiana).

Skeyndor tooteid saab mugavalt osta Bliss e-poest