CLEAR BALANCE

PURE CLEANSING FOAM-PUHASTUSVAHT 150ml 23€

Puhastusvaht, mis on väljatöötatud rasuse, seborroilise naha igapäevaseks hoolduseks. Omab intensiivset mustust ja liigset rasu eemaldavat tootevalemit, mis elimineerib pooride ummistused. Kasutades toodet regulaarselt, paraneb aknelisele kalduva naha väljanägemine ning iluvead on vähem märgatavad. Sisaldab glükoolhapet või α-hüdroksühappeid. Mitte kanda silmadele või limaskestadele. Lõpetada kasutamine nahaärrituste ilmnedes. Mitte kasutada alla 3 aastastel lastel.
Aktiivained: mandelhape, salitsüülhape, betaiin, heksamidiin.clear-balance

PORE NORMALISING FACTOR-POORE NORMALISEERIV KREEM 75ml 22€

Tootevalem, mis spetsiaalselt väljatöötatud pooride ahendamiseks, rasuse, läikiva ja aknelisele kalduva naha hooldamiseks ning tasakaalustamiseks. Aktiivained on tootes limposoomide kujul, mis toimib otse rasunäärmete tasandil, eesmärgiga rasueritust reguleerida. Õlivaba.
Aktiivained: hundihamba (Astragalus membranaceus) ekstrakti liposomaalne ettevalmistus, nõiapuu vesi (Hamamelis virginiana).

PORE REFINING REPAIR SERUM-POORE AHENDAV, TAASTAV SEERUM 50ml 28€

Seerum on väljatöötatud ebapuhtale, mikroarmidega nahale, mis on rasune ning aknelisusele kalduv. Retinoolile sarnase toimega. Normaliseerib naha taastumisprotsessid ning vähendab klassikaliste suurte pooride väljanägemist. Õlivaba.
Aktiivained: Backuchiol, ursoolhappe liposomaalne ettevalmistus

PURE DEFENCE GEL-NAHKA KAITSEV GEEL 50ml 27€

Geel, mis mõeldud rasuse ja aknelisusele kalduva naha hooldamiseks ning nahka mõjutavate ebapuhtuste levimise takistamiseks. Aktiivained suurendavad naha antimikroobsete peptiidide (AMP) taset, mis parandab naha enda kaitsevõimet iluvigade tekkimise takistamiseks.
Tootes on ühendatud naha läikimisvastane tootevalem, on õlivaba ning on SPF 15 kaitsega.
Aktiivained: atsetüül dipeptiid-3 amino-heksanoaat, hariliku angervaksa (Filipendula ulmaria) fenoolide ekstrakt, õõnsad PMMA mikrosfäärid.

PURE COMFORT MASK-MUGAVUSTUNNET PAKKUV MASK 75ml 22€

Nahka pehmendav, kergelt poore ahendav mask. Värskendab nahka ning normaliseerib pooride väljanägemist. Õlivaba koostisega mask niisutab ja taastab naha tasakaalu, kaitstes lipiide, muutmata nahka rasuseks või läikivaks.
Aktiivained: rasvas lahustuv B5 provitamiin, naringeniin (greibist), tsinkoksiid, bisabolool, nõiapuu (Hamamelis virginiana).

PURIFYING FACTOR-NAHKA PUHASTAV KONTSENTRAAT 

Nahka kooriv kontsentraat, mis aitab eemaldada komedoonid ja naha ebatäiused. Tootevalemis on rikkalikult happeid ja pindaktiivseid aineid, mis reageerivad rasuga. Parandab naha hügieeni, kiirendab ummistunud pooride avamist ning mustpeade ehk komedoonide koorikute lahustumist. Professionaalseks kasutamiseks, Sisaldab glükoolhapet või α-hüdroksühappeid. Mitte kanda silmadele või limaskestadele. Ärritusnähtude ilmnemisel lõpetada kasutamine. Ei ole soovitatav kasutada alla 3 aastastel lastel.
Aktiivained: mandelhape, salitsüülhape, betaiin.
Kanna toodet näo- ja kaelanahale õhukese pintsli abil, pöörates erilist tähelepanu ebapuhastele piirkondadele. Jätta nahale toimima 10 minutiks, seejärel puhastada nahk veega.

PURE REBALANCING MASK-TASAKAALUSTAV MASK

Rahustav ja kergelt poore ahendav mask. Värskendab ja toniseerib naha piirkondi, kust komedoonid on eemaldatud. Õlivaba koostis niisutab nahka ning tasakaalustab nahka kaitsvaid lipiide, ilma, et muudaks naha rasvaseks või läikivaks.
Aktiivained: tsinkoksiid, valge savi, heksamidiin, rasvas lahustuv B5 provitamiin, naringeniin (greibist).