POWER HYALURONIC hüaluroonhape

INTENSIVE MOISTURISING CREAMskeyndor 3-INTENSIIVSELT NIISUTAV KREEM

Kuivale / väga kuivale nahale

Niisutav kreem näonahale. Sisaldab suures koguses nii väga madala kui ka kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet. Soovitav kasutada kuiva ja väga kuiva naha puhul. Peale rutiinset näopuhastusprotseduuri kanda väike kogus kreemi näole ning masseerida õrnalt nahka. Mitte kanda silmadele või nahapiirkondadele, kus toimub lima sekretsioon (limaskestadele).
Aktiivained: hüaluroonhape (0,25%), päevalille ekstrakt, ksülitool ja selle derivaadid.

INTENSIVE MOISTURISING EMULSION-INTENSIIVNE NIISUTAV EMULSIOON
Normaalsele / kombineeritud nahale
Näonahka niisutav emulsioon. Sisaldab suures koguses nii väga madala kui ka kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet. Soovitav kasutada normaalse / kombineeritud naha puhul. Peale rutiinset näopuhastusprotseduuri kanda väike kogus kreemi näole ning masseerida õrnalt nahka. Mitte kanda silmadele või nahapiirkondadele, kus toimub lima sekretsioon (limaskestadele).
Aktiivained: hüaluroonhape (0,25%), päevalille ekstrakt, ksülitool ja selle derivaadid.14619016125_0a69d5ee63_k

 

MOISTURISING BOOSTER-NAHA NIISUTUSE “VÕIMENDAJA” ehk BOOSTER

Intensiivse toimega näonaha niisutuse intensiivistaja. Sisaldab suures koguses nii väga madala kui ka kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet. Peale rutiinset näopuhastusprotseduuri kanda väike kogus kreemi näole ja kaelale ning masseerida õrnalt nahka. Mitte kanda silmadele või nahapiirkondadele, kus toimub lima sekretsioon (limaskestadele).
Aktiivained: hüaluroonhape (1,0%), päevalille ekstrakt, ksülitool ja selle derivaadid.

 

DEEP MOISTURISING MASK14618500692_b00d98c3c8_k-SÜGAVNIISUTAV MASK
Näomask, mis sisaldab polariseeritud vett ning suures koguses nii väga madala kui ka kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet. Soovitav kasutada dehüdreerunud naha puhul ning naha hoolduseks, mis peab taluma nii külma kui ka kuuma keskkonda.
Peale rutiinset näopuhastusprotseduuri kanda õhuke kiht maski näole, kaelale ja silmaümbruspiirkonnale ning jätta toimima 15 minutiks. Eemalda nahalt liigne salvrätiga. Mitte kanda silmadele või nahapiirkondadele, kus toimub lima sekretsioon (limaskestadele).
Aktiivained: hüaluroonhape (0,25%), polariseeritud liposoom-vesi, ksülitool ja selle derivaadid.

 

COOLING EYE CONTOUR & EYELASHES GEL-NOORENDAV SILMAÜMBRUSE JA RIPSMETE GEEL

Power Hyaluronic värskendav silma ja ripsmegeel noorendab ja silub silmaümbrust ning tugevdab ripsmeid.15774549533_01742d9d4d_k Tõstab allavajunud silmalaugusid ning vähendab turset nii silmalaugudel kui ka silmaalustel tänu hüaluroonhappe ja biotin GHK-ga toimeainete kompleksile. Samaaegselt tugevdab silmalaugusid. Jahutav tekstuur ja kohene kortsukesi tasandav optiline efekt. Väldi toote sattumist silma limaskestale.

Kasutamine: Parimate tulemuste saavutamiseks kanna geel silmaümbrusele ning ripsmetele. Jälgi pakendis olevat instruktsiooni. Peamised toimeained: Hüaluroonhape, siidipuu ekstrakt, darutosiid (aasia vesinaba ja siegesbeckia orientalis ekstraktidest saadud), biotiin-GHK.

OSTA BLISS E-POEST!