Tähtsaid fakte ripsmete pikendustest

Ripsmepikenduste meelespea

Loomulikud ripsmed peavad olema sirged. Mitte keemiliselt koolutada ripsmeid enne kunstripsmete paigaldust. Koolutatud ripsmeid on raske perfektselt kokku liimida kunstripsmega.

Enne ripsmepikenduste protseduurile tulekut eemalda ripsmedush täielikult ripsmetelt juba kodus.

Kõige paremini sobivad ripsmepikendused mis on ½ kuni 1/3 võrra pikemad kui oma loomulikud ripsmed. Pikemate ripsmepikenduste paigaldamisel võib olla oht, et paigaldus ebaõnnestub ja ripsmepikendused kukuvad enneaegselt ära.

Järelhooldus: 2 tundi peale ripsmepikenduste paigaldust – ei tohiks ripsmed märjaks saada

2 päeva jooksul peale protseduuri – ära auruta nägu ega kasuta auru sauna, ära uju ega pese nägu sooja veega.

Ära kasuta ripsmedushi ripsmepikendustel, sest meigieemaldaja mõjutab liimi nakkuvust. Ära kooluta ripsmepikendusi. Mehhaaniline koolutamine võib murda ripsmepikenduse koos loomuliku ripsmega. Pestes nägu hoidu silmade ja ripsmete hõõrumist. Peale pesu või kui ripsmed on märjaks saanud alati tupsuta nad kuivaks.

Hooldus : Ripsmed vahetuvad pidevalt. Iga 2-3 nädala pärast paigaldatakse väljakukkunud ripsmete asemele uued.

Tavalised ripsmepikenduste väljalangemise põhjused

Paigaldamise ajal on jäänud ripsmetele ripsmedushi jääke. Kontakt kunstripsme ja loomuliku ripsme vahel pole sel juhul täielik. Selle vältimiseks paluda kliendil juba kodus kogu ripsmedush eemaldada, et sellele tegevusele aega ei raiskaks salongis.

Kunstripsmed mis paigaldatud lokkis või keemiliselt koolutatud ripsmetele ei kinnitu korralikult. Ripsmepikendused tuleb paigaldada sirgetele ripsmetele.

Loomulikud ripsmed vahetuvad pidevalt ja märkamatult. Kui ripsmepikendus on kinnitatud ripsmele mille elutsükkel on läbi saamas siis see langeb välja ja paigalduses ei pruugi midagi viga olla.

Halb paigaldus, mille käigus ripsmete ebapiisav kinnitus ei pea vastu.

Ripsmed olid kontaktis veega esimesl 2 tunni jooksul peale ripsmepikenduste paigaldust. Ripsmete hõõrumine, näo aurutamine ja aurusauna kasutamise esimese 2 päeva jooksul peale paigaldust.