UUDISED

Karboksüteraapia näohooldus

Süstivaba karboksüteraapia on kõige ohutum ja loomulik noorendamise viis. Süsinikdioksiid geel imendub naharakkudesse ja hemoglobiin punastes verelibledes vabastavad hapniku ning aitab nahka puhastada mustusest.  Protseduur parandab naha verevarustust, ja ainevahetust. Regeneratiivsed protsessid käivituvad ja nahk hakkab tootma rohkem kollageeni ja elastaani ja  Protseduur on näidustatud lõtvunud naha puhul. See on unikaalne liftingu protseduur. 

Protseduur on näidustatud ka akne ja armilise naha puhul. Peale ravi effekti maskiline karboksüteraapia avaldab ka profülaktilise mõju mis aitab ennetada akne tekimist. Protseduur vähendab nii uusi kui vanu postakne arme ja operatsioonide järgseid arme.

Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele ja sellel ei ole vanuse ega aastaajaga seotud piiranguid ja ei vaja taastumiseks aega.  Protseduuri võib teha ka raseduse, imetamise perioodil ja ka puberteedi ajal.

  • ekspress-lifting ehk kohene pinguldamine
  •  armide ravi
  • rehabilitatsioon pärast agressiivseid noorendamisprotseduure
  • toonuse ja elastsuse tõstmine
  • kuperoosa ravi
  • naha valgendamine
  • pooride ahendamine
  • detoksikatsioon      HIND:60€ hooldus (soovitatav 1x nädalas)

Jax Wax Australia – uued depilatsioonivahad nüüd Eestis 

Jax Wax Australia kõvavahad
Jax Wax Australia vahad ja depilatsiooni eelsed ja -järgsed tooted on sobivad veganitele, palmiõli ja mineraalõli vabad. Meie kõvavahade kollektsioon on saadaval graanulite või helmestena mugavalt pakendatud 500gr taassuletavates kottides. Kõigist vahasortidest on saadaval kõvavahad (ei vaja eemaldamisel paberit), vedel- ehk purgivahad ja vahapadrunid. Jax Wax Australia kasutab oma toodetes aroomiteraapia lõhnasid nagu lavendel, sedert- ja sandlipuu, magus apelsin jne. Kõik vahad on sünteetilised ja sobivad seega ka allergikutele, sest ei sisalda männivaiku ega mesilasvaha.       See on uudne ja kiiresti populaarsust koguv trend ripsmete disaini ja hoolduse valdkonnas. lash-lift-2 Erinevalt vanematest ja nii-öelda “eilse päeva” tehnoloogiatest, millega kaasnes ripsmetele kahjulik keemiline töötlemine, on Lash Lift täielikult looduslik lähenemine. Kasutades selleks ette nähtud abivahendeid saab maksimaalselt võimendada kliendi olemasolevate ripsmekarvade tugevusi ning anda neile vormi vastavalt selle, millist koolutusastet klient soovib. Protseduuri käigus ei paigaldata ripsmetele pikendusi vaid koolutatakse spetsiaalsete vahenditega ripsmete juurt. Kasutades spetsiaalseid teipe, silikoonpatju ja liimi antakse ripsmetele täiesti uus kuju. Protseduur kestab ligikaudu 60 minutit ja on täielkult valutu. Tulemus püsib 6-8 nädalat ja arvestades, et igapäevaselt vahetuvad ripsmed ka uutega. Kindlasti ei soovita siiski teenust tundlikele silmadele. BRONEERI AEG

Uus mikronõelakestega hooldus

Aesthetech Micro Injector