Meist

 

katrinSalongi kaasomanik/juhataja/ kosmeetik Katrin Laak

Kosmeetik aastast 1997 (Eesti Esimene Erakosmeetikakool)

Rahvusvaheline ärijuhtimine 2002 (Estonian Business School)

Meditsiini õe õpingud alustatud 2021 (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Olen kogemustega teadmishimulik kosmeetik ja üritan igal võimalikul ajal ja iga võimaliku uue koolitusega enda teadmisi arendada. Aastate jooksul on tehtud ka suurel hulgal muid iluprotseduure – alustades kunstküüntest (kunagi ka kangasküüned ja kõvageelid), ripsmepikendustest kuni pediküürideni. Hetkel on põhirõhk siiski näohooldustel ja spetsiaalsete raviplaanide väljatöötamisel. 

 

 

 

Kosmeetik Maris

2020  Eesti Esimese Kosmeetikakooli lõpetanud kosmeetik. Usin ja õpihimuline ilutegija ootab enda juurde uusi kliente, kes kindlasti hakkaks teda külastama aastate ja aastate jooksul palju kordi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Annika

Tubli ja õpihimuline kosmeetik, kes võttis meie lapsehoolduspuhkusele suundunud Kairi Brasiilia vahatamise kliendid nüüd oma kindla käe alla.

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Laura

Meie salongi kõige noorem ja värskem proff. Lõpetanud 2022 aastal TEKO Spateenindaja ja kosmeetiku eriala. Tema õpihimu on lausa nakkav. Tugevuseks kindlasti pediküürid.

Noor meister 2023 võitja (iluteenindaja)

 

 

 

 

 

Ripsmetehnik Kelly

Väikese lapse kõrvalt hakkas Kelly meie salongis pakkuma ripsmetehniku teenuseid. Hetkel pakub klassikalisi ripsmepikendusi ja Lash Lift teenuseid.

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Helen

Lapsehoolduspuhkusel

Pärnu kutsekool – Kosmeetik/Spa teenindaja.  Kauni ja õrna olemise taga on teadmis- ja õpihimuline proff, kes teeb oma tööd klientide poolt kiidetud efektiivsuse ja pühendumisega. Tema tugevus on  kaunite kulmude loomine. Näomassaaz on samuti üks tema tugevusi, mille järgi kliendid spetsiaalselt tagasi tulevad.

 

 

Kosmeetik / depileerija Kairi – lapsehoolduspuhkusel

Eesti Esimese Erakosmeetikakooli lõpetanud kogemustega kosmeetik, kes teostab kõiki näohooldusi ning on meie südamlik vahakuninganna, kelle käes sulab nii vaha kui ka kõik kliendid. Tema juures on Brasiilia vahatamine kiire ja valutu ning kõik kliendid lahkuvad pigeb naerusuudega kui valupisaratest punaste silmadega.  Meditsiiniõe õpingud alustatud 2020 aastal.

 

 

marje-2

 

 

 

Kosmeetik Marje

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Siret – lapsehoolduspuhkusel

Pärnu kutsekool – Kosmeetik/Spateenindaja. Töökas ja pühendunud, kes ei karda värvida ei seinu ega küüsi.