Meist

 

katrinSalongi kaasomanik/juhataja/ kosmeetik Katrin Laak

Kosmeetik aastast 1997 (Eesti Esimene Erakosmeetikakool)

Rahvusvaheline ärijuhtimine 2002 (Estonian Business School)

Meditsiini õe õpingud alustatud 2021 (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Olen kogemustega teadmishimulik kosmeetik ja üritan igal võimalikul ajal ja iga võimaliku uue koolitusega enda teadmisi arendada. Aastate jooksul on tehtud ka suurel hulgal muid iluprotseduure – alustades kunstküüntest (kunagi ka kangasküüned ja kõvageelid), ripsmepikendustest kuni pediküürideni. Hetkel on põhirõhk siiski näohooldustel ja spetsiaalsete raviplaanide väljatöötamisel. 

 

juta-2

 

Administraator /kaasomanik Juta

Salongi hing esimesest päevast alates! Alati olemas avamas hommikul uksi, naeratusega tervitamas kliente nii eesti, vene, inglise kui soome keeles, vastamas telefonile ja pakkumas klientidele kohvi, kui kõigil teistel käed hõivatud.

 

 

 

 

 

kairi-2

 

Kosmeetik / depileerija Kairi

Eesti Esimese Erakosmeetikakooli lõpetanud kogemustega kosmeetik, kes teostab kõiki näohooldusi ning on meie südamlik vahakuninganna, kelle käes sulab nii vaha kui ka kõik kliendid. Tema juures on Brasiilia vahatamine kiire ja valutu ning kõik kliendid lahkuvad pigeb naerusuudega kui valupisaratest punaste silmadega.  Meditsiiniõe õpingud alustatud 2020 aastal.

 

 

 

marelle-2

 

Ripsmetehnik Marelle – lapsehoolduspuhkusel

On see klassikaline ripsmepikenduste paigaldus, volüümripsmete kaunid lehvikud, Lash Lift või kulmude värvimine ja modelleerimine, ta tuleb kõigi nendega imekergelt toime ja naudib iga ripsmekarva 😀

 

 

 

 

 

Kosmeetik Helen

Pärnu kutsekool – Kosmeetik/Spa teenindaja. Meie Blissi pere kõige noorem kuid ilmatuma tubli ilutegija. Kauni ja õrna olemise taga on teadmis- ja õpihimuline proff, kes teeb oma tööd klientide poolt kiidetud efektiivsuse ja pühendumisega. Tema tugevused on pediküürid ja kaunite kulmude loomine. Näomassaaz on samuti üks tema tugevusi, mille järgi kliendid spetsiaalselt tagasi tulevad.

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Maris

2020 värskelt teadmisi pungil Eesti Esimese Kosmeetikakooli lõpetanud kosmeetik. Usin ja õpihimuline ilutegija ootab enda juurde uusi kliente, kes kindlasti hakkaks teda külastama aastate ja aastate jooksul palju kordi.

 

 

 

 

 

 

marje-2

 

 

 

Kosmeetik Marje

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Siret – lapsehoolduspuhkusel

Pärnu kutsekool – Kosmeetik/Spa teenindaja. Töökas ja pühendunud, kes ei karda värvida ei seinu ega küüsi.