Meist

 

katrinSalongi kaasomanik/juhataja/ kosmeetik Katrin Laak

Kosmeetik aastast 1997 (Eesti Esimene Erakosmeetikakool)

Rahvusvaheline ärijuhtimine 2002 (Estonian Business School)

Meditsiini õe õpingud alustatud 2021 (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Olen kogemustega teadmishimulik kosmeetik ja üritan igal võimalikul ajal ja iga võimaliku uue koolitusega enda teadmisi arendada. Aastate jooksul on tehtud ka suurel hulgal muid iluprotseduure – alustades kunstküüntest (kunagi ka kangasküüned ja kõvageelid), ripsmepikendustest kuni pediküürideni. Hetkel on põhirõhk siiski näohooldustel ja spetsiaalsete raviplaanide väljatöötamisel. 

 

 

 

Kosmeetik Maris

2020  Eesti Esimese Kosmeetikakooli lõpetanud kosmeetik. Usin ja õpihimuline ilutegija ootab enda juurde uusi kliente, kes kindlasti hakkaks teda külastama aastate ja aastate jooksul palju kordi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Annika

Tubli ja õpihimuline kosmeetik, kes on Brasiilia vahatamise kliendid nüüd oma kindla käe alla võtnud.

 

 

 

 

 

 

Kosmeetik Laura

Meie salongi kõige noorem proff. Lõpetanud 2022 aastal TEKO Spateenindaja ja kosmeetiku eriala. Tema õpihimu on lausa nakkav. Tugevuseks kindlasti pediküürid ja näomassaazid.

Noor meister 2023 võitja (iluteenindaja)

 

 

 

 

 

Ripsmetehnik Kelly

Väikese lapse kõrvalt hakkas Kelly meie salongis pakkuma ripsmetehniku teenuseid. Hetkel pakub klassikalisi ripsmepikendusi ja Lash Lift teenuseid.

 

 

 

 

 

 

 

Esteetilise meditsiini õde Karina

218 aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lõpetanud ning 5 aastat meditsiinile keskendunud on Karina leidnud nüüd oma tõelise kire luues oma kätega ilu.

 

 

 

 

 

marje-2

 

 

 

Kosmeetik Marje