POWER C+

ENERGIZING CREAM-ENERGIATANDEV KREEM. Normaalsele / kuivale nahale SPF 15

Päevakreem, millel väga kõrge C vitamiini ja granaatõuna ekstrakti nahka imendumise võime. Antioksüdantide kombinatsioon annab nahale sära ning elujõu. Tootevalem on töötatud välja nahatooni ühtlustamiseks ja helendamiseks. Normaalsele / kuivale nahale. SPF15.
Kanna väike kogus kreemi nahale ringjate liigutustega peale tavalist näopuhastusprotseduuri. Mitte kanda silmadele või nahapiirkondadele, kus toimub lima sekretsioon (limaskestadele).
Aktiivained: C vitamiini derivaat (3%), granaatõuna ekstrakt14845319988_eb353bb94a_k

ENERGIZING EMULSION-ENERGIATANDEV EMULSIOON. Kombineeritud / rasusele nahale

Näoemulsioon, millel kõrge C vitamiini ja granaatõuna ekstrakti nahka imendumise võime; antioksüdantide kombinatsioon, mis annab nahale terve ja särava jume efekti.

Tootevalem on töötatud välja nahatooni ühtlustamiseks ja helendamiseks. Kombineeritud ja rasusele nahale. Kanna väike kogus kreemi nahale ringjate liigutustega peale tavalist näopuhastusprotseduuri. Mitte kanda silmadele või nahapiirkondadele, kus toimub lima sekretsioon (limaskestadele).
Aktiivained: C vitamiini derivaat (3%), granaatõuna ekstrakt

 

EYE CONTOUR – SILMAÜMBRUSKREEM

Kreemjas silmaümbruskreem, millel kõrge C vitamiini ja granaatõuna ekstrakti nahka imendumise võime; antioksüdantide kombinatsioon, mis annab silmaümbrusnahale terve ja särava jume efekti, silendades nahka. Kanna paar tilka kreemi nahale õrnade ringjate liigutustega peale tavalist puhastusprotseduuri.

Aktiivained: C vitamiini derivaat (1,5%), granaatõuna ekstrakt

 

PURE C CONCENTRATE – PUHAS C VITAMIINI KONTSENTRAAT 7,5%
Šhokihooldus taastamaks naha terve ja särav jume vaid paari protseduuriga. Kõrgelt kontsentreeritud C vitamiin (askorbiinhape) ja looduslikud happed parandavad kiiresti naha väljanägemist.Peamised aktiivained: puhas C vitamiin (7,5%), Aafrika kase (Anogeissus Leiocarpus) ekstrakt.

Kanna üks doos kord päevas 2 nädala jooksul puhtale näo – ja kaelanahale kuni toote täieliku imendumiseni. Kasutada ampull koheselt kui olete toote avanud.

 

Kosmeetiline toode välispidiseks kasutamiseks. Võta kasutusele vajalikud ettevaatusabinõud toote avamisel. Hoiduda silma sattumast.

Ärritusnähtude ilmnemisel lõpetada kasutamine.14845315818_b862d57c90_b

Kasutusjuhend:
1) raputa ampulli

2) murra ampulli kael selleks ettenähtud avajaga

3) lükka pipett ampulli kuni ampulli valge joonetähiseni
4) kanna pipeti sisu nahale
5) viska ampull minema ja pese pipett veega puhtaks
6) eemalda ampulli katkine ots avajast, asenda teise ampulliga ja korda protseduuri.