Jax Wax Australia

Jax Wax

on Austraalia firma, mis arendab ja toodab Austraalias kõrgkvaliteetseid depilatsiooni vahasid ja nahahooldus vahendeid, mida kasutatakse salongides üle maailma. Jax Wax loob Austraalia päritolu rõhutavaid erilisi vaha retsepte, neid pidevalt uuendades, et kindlustada kõrgkvaliteediliste toodete tootmine.

Miks Jax Wax Australia

Tavaliselt tehakse vahasid toorainest, mis on saadud männipuust või hiina kummipuust, kuid seda tuleb keemiliselt töödelda, et see sobiks depilatsioonis kasutamiseks. Töötlemata männivaik kristalliseerub ja võib minna keema. See on ka happeline, mistõttu on pärast männipõhise vaha kasutamist tõenäolisemalt naha punetus. Kõige tavalisem vaha, mida kasutatakse “looduslikul” vahal, on mesilasvaha – kuid see peab siiski sisaldama mikrokristalseid ja parafiinvahasid ning täiteaineid, lõhnaaineid ja värvaineid. Kaseiinide ja mesilasvaha kvaliteet ja toimivus sõltub lähtematerjalist, saagikoristusest ja materjalide töötlemisest. Nagu looduslikud tooted, erinevad need partiid partiide kaupa ja seetõttu võivad valmistooted olla ebastabiilsed. Jax Wax Australia on maailma suurim sünteetiliste vahade tootja ning tema vahad on sobivad ka veganitele, sest ei sisalda mesilasvaha.

Sünteetilised vahad

Need on valmistatud sünteetilisest vaigust – üldiselt nimetatakse hüdrogeenitud polütsüklopentadieeniks. Neid nimetatakse veetuks valgeks – väga selge värviga. See võimaldab tootjatel valgeid või väga heledaid pastelseid värvitoone toota – see pole männipõhiste vahadega võimalik. Nad on ka väga leebe lõhnaga.

Sünteetilised vahad sisaldavad ka mikrokristallilisi ja parafiinvahasid ning täiteaineid ja lõhnaaineid. Need on üldjuhul palju paindlikumad, eemaldavad karvad puhtamalt ja neid saab kasutada korduvalt ühel ja samal alal nahka kahjustamata.

Tänapäeval esineb inimestel rohkem allergiat looduslikele vahadele kui sünteetilistele vahadele – näiteks paljud inimesed on allergilised lateksile, aga mitte vinüülile.

Vahad on mõeldud professionaalidele ja hinnapäringud palume saata e-mailile: info@blissilusalong.ee

1.06.2020 on avatud ka proffidele materjalide ostmiseks Jax Wax toodete e-pood

Kõik vahatamisjärgsed tooted ka kodukasutamiseks saadaval meie Blissi e-poes

 

KÕVAVAHAD
NAHAHOOLDUS VAHENDID
VEDELADVAHAD