DETOX JALAPLAASTRID

JÄÄKAINEID VÄLJUTAVAD / ORGANISMI PUHASTAVAD PLAASTRID

Detox jalaplaastrid –  võlu seisneb selles, et nad teevad oma tööd ja mõjuvad kui sa ise magad.

Hiina meditsiini kohaselt on inimese kehal üle 360 akupunktuuri punkti milledest rohkem kui 60 punkti asuvad jalataldadel. Meie jalgadel on kajastatud kõigi organite reflektoorsed tsoonid. Refleksoloogia kaardilt võib näha millised alad jalal mõjutavad milliseid organeid. Stimuleerides närvilõpmeid ja punktikesi jalataldadel parandame vereringet ja energia voolu probleemsetesse aladesse eemaldades sealt jääkainete ladestused ja väljutades mürke. Märk, et tegemist võib olla jääkainete ja mürkide ladestumisega kehas väljendub järgnevate sümptomitena: peavalud, halb nahatoon ja vistrikud, ülekaal, ärrituvus, halb hingeõhk, väsimus ja depressioon.

Kuidas kasutada detox jalaplaastreid?

Lihtsalt paigalda detox jalaplaastrid jalataldadele enne magama minemist. Selleks kasuta patapekendis lisatud plaastrit, mille keskele paigaldad toimeainete puudriga täidetud kotikese. Plaastrid mõju tunned natukese aja pärast kerge soojusena jalgades. See tuleneb vereringe aktiveerumisest. Detox jalaplaasterid tuleks kanda vähemalt 8 tundi. Öö jooksul muutuvad plaastrid tumedamaks imendades endasse jääkaineid ja mürke. Plaastrid võivad muutuda ka kleepuvateks, sõltuvalt jääkainete kontsentratsioonist. Pikemaajalise kasutamise järel hakkab plaastrite värvus peale eemaldamist heledamaks muutuma. See on märk, et jääkaineid ja mürke jääb vähemaks. Detox võib võtta mõnest päevast mõne kuuni.

MIKS Detox ?

Meie keha teeb kõvasti tööd, et sorteerida välja meile kasulik kõigest sellest halvast, millega me kokku puutume, kuid vahest on see liiga suur koormus. Mürkide ja jääkainete kuhjumisest meie kehas annavad märku sümptomid nagu väsimus, peavalud, iiveldushood ja muu sarnane, mis on meie keha appihüüe. Tihti on mürkide kogunemine liiga suur koormus meie kehale, immuunsüsteem nõrgeneb ja me jääme haigeks.

Seega vabanedes jääkainetest ja mürkedest aktiveerime kogu keha loomulikd funktsioonid -tänu sügavamale unele oleme päeval erksamad, tugevama tervisega ja tänu keha puhastumisele võib võttta ka kajalatalla kaartalust alla.

Mürgid ka ummistavad meie ainevahetussüsteemi , nii, et toitainete imendumine on takistatud ja ainevahetus protsess aeglustunud. Aeglustunud ainevahetusega ei suuda keha põletada neid rasvu , mida me sisse sööme ja me võtame kaalus juurde.

Enamus meie toidust ja joogist sisaladab värvi ja säilitusaineid, me hingame autode poolt saastatud õhku ning meie nahk puutub kokku igasuguste sünteetiliste ainetega, mis leiduvad deodorantides, lõhnaõlides, meigis ja kreemides. Lisaks jäävad ka ravimite lisaained meie organismi pikaks ajaks. Koffeiinil, alkoholil ja nikotiinil on loomulikult samuti suur roll meie keha mürgitamisel.

Detox jalaplaastrid – koostisained

Punane pipar – aitab kehal tasakaalustuda ja on tuntud oma valuvaigistava toime poolest.

Dokudami – taim mis pärineb Jaapanist ja Nepaalist, ning leidub mägedes kõrgemal kui 2000m mere pinnast. Tugeva imava omadusega.

Paise leht – ülendab kehavedelike eritumist, köhavastane, rögaeritust soodustav, iiveldusvastase omadusega.

Turmaliin – kiirgab soojust ja negatiivseid ioone.

Puu ja pambuse säsi äädikas – parandab vereringet, mille tulemusel paranevad ka peavalud, väsimus ja vererõhu promleemid. 

Detox jalaplaastrid 5 päevane kuur 12€