Kohaletoimetamine

TOODETE KOHALETOIMETAMINE

  • Tallinnas on Skeyndor ametilik esindussalong Bliss Ilusalong aadressil Gonsiori 13, kuhu on salongi lahtioleku aegadel võimalus ka ise kaubaga tutvuma tulla või tellitud kaubale järgi tulla. Aeg palume eelnevalt kokkuleppida, et leiduks kindlasti keegi, kes jõuab teie tellimusega tegeleda. Või vastavalt kokkuleppele toimetame ise tooted teieni. 
  • Olenevalt Kliendi asukohast Tallinnast väljaspool on võimalik kaup tellida SmartPOST (2,90€) või Omniva pakiautomaati (2,90€). Postipaki tasu ei lisandu tellimustele alates 30€.
 Omniva pakiautomaatide asukohad SIIT
Smartposti pakiautomaatide asukohad ja lahtiolekuajad SIIT
  • Tellitud kaup toimetatakse kohale hiljemalt 5 (viie) tööpäeva jooksul.
  • Bliss Ilusalong Oü esindaja kohustub Klienti koheselt tarneaja muutumisest teavitama.
  • Sihtkoha muutumisest on Klient koheselt kohustatud teavitama Bliss ilusalong OÜ esindajat.
  • Kauba pakiautomaati tellimisel edastatakse paki sihtkoha pakiautomaati jõudmisel paki saaja mobiiltelefonile SMS teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks tuleb sisestada automaadi ekraanile SMS-is märgitud unikaalne uksekood, mis võimaldab Kliendil paki kätte saada.
  • Bliss ilusalong OÜ jätab endale õiguse juba tellitud kaup kätte toimetamata, kui kaup on laost otsa saanud. Kui Bliss Ilusalongil ei ole võimalik tellimust täita, võtab Bliss Ilusalongi esindaja Kliendiga ühendust ning pakub välja alternatiivvariandi hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Kui Klient ei soovi soetada tellitud kauba asemel alternatiivvariandina pakutavat kaupa ning ta on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Bliss Ilusalong OÜ tellitud kauba eest juba tasutud summa Kliendile (makse teostajale) hiljemalt 14 päeva jooksul alates makse laekumisest  Bliss Ilusalong OÜ kontole.
  • Kaup antakse üle vaid Kliendile (isikule, kes esitas e-poe kaudu tellimuse). Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid eelneval kokkuleppel Kliendiga ja Kliendi poolt antud volituse alusel.