Miks Detox

Kuidas mürgid mind mõjutavad?

Ignoreerides jääkainete ladestumist meie kehas võib põhjustada tervise halvenemist. Tänapäeva elustiil ei toeta keha loomulikku võimet jääkainetest ja mürkidest vabanemisel. Keha immuunsüsteem on kahjustatud kuhjunud mürkide poolt. On väga tähtis vabaneda kehasse jäänud mürkidest regulaarselt, et säilitada ja kindlustada hea tervis.

Kuidas Detox plaastrid eemaldavad mürke minu kehast?

Keha on täis reflektoorseid punkte, mis peegeldavad meie siseorganeid ja kogu keha. Stimuleerides akupunktuuri punkte me aktiviseerime energia kehas, mis vastab reflektoorsetele tsoonidele ja tugevdades nii nõrgenenud osa kehast. Jalga peetakse kõige tundlikumaks piirkonnaks kogu kehas, peale südame. Keha on nii tark, et suunab kõik meile mürgise võimalikult kaugele südamest, et seda kaitsta. See tähendab, et mürgid ja jääkained on peamiselt kogutud meie keha alumisse osasse, jalgadesse. Taimede ja mahlade segu koos teiste koostisosadega esmalt kergelt soojendavad ja siis “avavad” akupunktuuri punktid jalataldadel lastes plaastritel õrnalt tõmmata mürgid välja kehast ja imendada need endasse.

Kas detox jalaplaastrid on ohutud kasutada?

Detox Plaastrid toimivad ainult pinnapealselt ja tõmbavad mürke kehast välja. Nad ei imenda mingeid kemikaale kehasse. Kuna ei toimu toote imendamist on nad täiesti ohutud! Siiski igasuguse allergilise reaktsiooni esinemisel katkestada plaastrite kasutamine koheselt, sest see võib olla põhjustatud mõne koostiosa talumatuse pärast.

Kas ma pean jälgima mingit spetsiaalset dieeti kui ma kasutan Detox plaastreid?

Spetsiaalse dieedi vajadust pole. Soovitame aidata kaasa toksiinide väljutamisele tavapärasest rohkema vee tarbimisega. Tervislik toitumine ei tee paha ja ka liikumine tuleb kindlasti kasuks igal ajal.

Kui tihti peaksin ma kasutama detox jalaplaastreid?

Detox jalaplaastreid on soovitatav kasutada vähemalt 1 nädala jooksul, et käivitada organismi puhastumine. Mõnele ainult sellest piisabki. Puhastumise astmest annab märkku plaastri värvus, kui selle hommikul jalatallalt eemaldate. Heledama värvusega plaaster tähendab puhtamat organismi. Puhastumise aeg on väga individuaalne ja võib kesta kuni mitme kuuni. See sõltub nii elustiilist, väsimus ja kurnatus astmest, immuunsüsteemist ja paljust muust.

Kas jalaplaastrid sisaldavad kemikaale?

Ei, nad on 100% naturaalsete koostisainetega, mis stimuleerivad ja mõjutavad seestpoolt väljapoole.

Kas ma saan samu plaastreid uuesti kasutada?

Detox jalaplaastrid on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kui kord juba plaastris toimeained on aktiviseeritud jala resonantsi poolt ja toksiinid on vabastatud padjakesse ei ole plaastri uuesti kasutamine enam ei mõjus ega hügieeniline.

Kas võib esineda kõrvalmõjusid?

Väljaarvatud allergia mõne koostisosa vastu ei ole täheldatud ühtegi kõrvalmõju juhtumit.

Miks võivad liigesed valutada isegi rohkem kui varem?

Igaüks reageerib tervenemisele erinevalt. Kui on tegu mõne kroonilise probleemiga võib esineda algul ka nö. tervenemise kriis, mis võib põhjustada ebamugavustunnet ja valu, kuid mis kindlasti möödub päeva paariga pärast pidevat plaastrite kasutamist. Ei maksa karta, et plaastrid mõjuvad halvasti. Nad ise ei imenda mingeid aineid kehasse, vaid käivitavad organismi ja mürkide liikuma hakates võib keha haigeks jääda.

Miks ma tunnen veel rohkem väsimust?

Keha võib vajada rohkem puhkust, kuna mürkide väljutamine on kurnav.

Mis kasu ma saan sellest?

Puhastumise tulemusel paraneb vere- ja lümfiringe kogu kehas, mille kaudu aitab keha end loomulikul teel puhastuma. Stimuleeritud saavad kõik eritusorganid (nahk, neerud, kopsud, maks, soolestik). Tuleb erksam tunne, lihased ja liigesed ei ole enam pinges ega kanged, paraneb immuunsüsteem ja uni.

Milline on olnud tagasiside?

Jalaplaastrite kasutajatelt oleme saanud väga palju head tagasisidet. Enamusel on uni sügavam, parem ja rahulikum, päeval ollakse erksamad, on täheldatud stressi tunnuste vähenemist, ainevahetuse kiirenemist, liigeste ja lihasvalu leevendust, traumajärgse turse alanemist.

Tegemist ei ole ei diagnoosiva ega raviva tootega vaid heaolu tootega.