SKEYNDOR ETERNAL – TÜVIRAKUTEHNOLOOGIA ILU HEAKS

ETERNAL -SINU NAHA UUESTISÜND

Taimset päritolu tüvirakud on Skeyndor Eternal sarja kandvaks koostisosaks. Tüvirakud on inimkehas esinevad multiotstarbelised rakud, mis võivad võtta kehas ükskõik millise rolli. Tüvirakke esineb peaaegu kõigis kudedes, kaasa arvatud nahas. Tüvirakkudel on omadus terve eluea paljuneda ja luua uusi rakke. Seega tänu pidevale uuenemisprotsessile aitavad tüvirakud naha noorena hoida. Vananedes aga tüvirakkude kogus, elujõulisus ja võime uusi naharakke luua väheneb ning selle tulemuseks ongi kortsud. Šveitsi teadlased, kes olid spetsialiseerunud raku tehnoloogiale töötasid välja uue tehnoloogia, kuidas eraldada, puhastada ja kasvatada taimseid tüvirakke tööstuslikult. Nahale kandes tüvirakud kommunikeeruvad teiste rakkudega ning hõlbustavad nende uuenemist.

Eternal sarja tooted sisaldavad taimset päritolu tüvirakke nanoliposoomides, mis on väljatöötatud kompenseerimaks naha „elusaine“ kaotust ning taastamaks vanusest tingitud naha sügavaimate kihtide volüümi vähenemist. Näonahk muutub pringimaks, nahk tihedamaks ja selgemini piiritletumaks.

Teised ETERNAL sarja toimeained eternal-kreemid

Õlis lahustuv harilik nööpkakra õie (Acmella oleracea) ekstrakt

Tugevdab dermise biomehhaanilisi funktsioone, reorganiseerib kollageeni kiud ning parandab nende haardumist fibroplastide külge, parandades tugikude. See tagab aktiivse fibroplastide pinguldatuse tänu rakkude ja kollageenikiudude vahelise koostoime aktiveerimisele.

Õlis lahustuv randköömne ekstrakt

Ühtlustab dermo-epidermaal rakkude paljunemise ja jagunemise protsesse, omab tugevat nahka mürkidest puhastavat efekti, vabastab rakud nn lämbumisseisundist. Reguleerib epidermise rakkude paljunemist ja võimendab naha jagunemise ning kihtidena eraldumisprotsesse, omab tugevat vabade radikalide vastast aktiivsust.

eternal-d_nÕlis lahustuv mere lavendli ekstrakt

Kiire kortsuvastane toime sügavatele ja miimika kortsudele. Silub naha pealmist pinda ja vähendab naha korduvaid kontsentreeritud kontraktsioone, samaageselt blokeerides lihaste kontraktsioonivõimet.

Lupiini seemne ekstrakt 

Tihendab dermist ja parandab naha mehhaanilisi omadusi, suurendades kõrgekvaliteedilise kollageeni sünteesi. Tugevdab nahka ja muudab seda elastsemaks, taastab näo ovaali.

Kõrge molekulaarkaaluga hüaluroonhape + orgaaaniline räni

Tihendab dermist ja parandab naha mehaailini omadusi, suurendab märkimisväärselt kõrgekvaliteedilise kollageeni sünteesi. „Täidab“ nahka seestpoolt.

Posted on: 19. jaanuar 2017