TALVISE NAHAHOOLDUSE MEELESPEA

Õues on külm ja enamus ajast pime, toas kus veedame peamise osa on kuiv ja päevad veedame kunstvalguses… Ja kui kuhugile minna saame peame kandma lisaks ka veel maski… Karmid temperatuurikõikumised … Kindlasti märkame muutusi ka oma nahas. termaalvesi

Kui sa seda veel teinud ei ole siis lisa oma tavapärasesse ilurituaali ka näotoonik. Vee joomine aitab nahka niisutada seespidiselt kuid näovesi aitab seda väljastpoolt. Seda peaks kasutama iga kord, kui vesi puudutab nahka, et neutraliseerida meie kareda vee molekulid nahal,et ei laseks sellel kuivatama hakata. Skeyndor termaalvesi

 

Näonahka puhasta alati nii hommikul kui õhtul, kuid paar korda nädalas tasuks teha seda veel põhjalikumalt. Soovitame lisada oma puhastusrituaali 5% glükoolhappega pesugeeli. See kooriv geel, mis veega segades muutub õhuliseks vahuks koorib nahka muutes selle pehmeks ja siledamaks ning kõik järgnevad niisutavad seerumid ja kreemid saavad paremini imenduda ja toimida. Derma Peel Pro tooted on erineva happekontsenratsiooniga 5-15% ning on kõik alkoholivabad. Õigeid happeid õigel ajal kasutades, ei pea muretsema naha kuivuse ega ketenduse pärast. 

 

 

Imelised seerumid ja õlid mida kasutada eraldi või koos kreemidega. Talvel sobivad eriti Uniqcure Renewal – nahka uuendav ja kooriv intensiivampull (sobib ideaalselt nii rasusele kui ka kuivale nahale) ning Hydrating niisutav ampull. Kasuta neid ampulle öösel magamise ajaks, et hommikul ärgata nagu uue ja niisutatud nahaga.

 Kui tunned, et ampulli peale soovid veel ka kreemi lisada siis lase käia! Eternal Sleeping Oil  nagu nimi ütleb uneõlion samuti suur talvine lemmik paljudel. Imeline aroomipakett jasmiini ja Ylang-Ylangi eeterlikest õlidest ja õhtusest reflektoorsete punktide stimuleerimisest teevad uinumise lihtsamaks ja une rahulikumaks. Soovitame õli segada oma lemmiku kreemiga kokku peopesal enne nahale kandmist. Ära pane õli alla ja kreemi peale. Õli eraldi nahale enne kreemi kandmist takistab kreemi toimet, kuid kokku segades on toime kahekordne.

 

niisutav kreem

Külma saabudes peaks kindlasti panema suuremat rõhku igapäevasele kaitsvale kreemile, et karmide ilmastikuoludega toime tulla. Kui muidu kasutad emulsioone, siis nüüd vajab nahk lisaabi, et säilitada normaalne niisutatus. Aeg on vahetada paksema rikkalikuma koostisega kaitsva kreemi vastu. Skeyndor teaduslikus näohooldussarjas on alati võimalik leida just sinu vajadustele vastava salongihoolduse ja koduhooldustooted. Maski kandmisest tundub hapnikuvaene nahk võiks abi saada Power Oxygen sarja seerumist ja kreemist. Kare ja ebatasane, rasune või kergelt ebapuhtustele tekkiv nahk võiks abi saada Derma Peel Pro 8% koorivast kreemist. Niiskusvaene ja kuiv nahk Power Hyaluronic hüaluroonhappe kreemist ning tundlik ja kergelt ärrituv nahk, mis võib ka temperatuurikõikumistest punetama hakata saab kindlasti leevendust Aquatherm FII rikkalikust kreemist. Nõudlikum nahk, mis näitab juba vananemisilminguid ja tahaks teha juba preventatiivset hooldust aja tagasipööramise nimel soovitame kindlasti Retinoli tooteid, mis eriti sobivad just päikesevaesel ajal kasutamiseks.

 

Paar korda nädalas võiks teha ka maski! Onju hea idee! fresh shorbetSkeyndor Fresh Sorbet on imeline geeljas niisutav mask mis toimib juba 5 minutiga. Kui aga pole kiiret ei pea geeli ka nahalt kiirelt maha pesema ja võid selle julgelt ka kauemaks nahale mõjuma jätta.

 

 

Kõiki tooteid saab osta meie salongist ning paljud tooted on lisatud ka meie e-poodi, mida saate külastada SIIT. Küsi alati nõu meie professionaalsetelt kosmeetikutelt kui vajad abi endale sobivate toodete valimisel.

Posted on: 3. veebruar 2021