VEDELAD VAHAD

Jax Wax Australia vedelvahad on samuti 8 erinevat sorti lõhnade ja värvidega nagu ka kõvavahad. Vahad on spetsiaalselt väljatöötatud kiireks pealekandmiseks nahale ja eemaldavad tõhusalt ka kõige lühema, õrnema ja samuti ka karmi karva. Ei jäta kleepuvat vahajääki nahale peale vahatamist. Vedelvahad on vaja eemaldada vahapaberiga. Kõik Jax Wax Australia tooted on100% veganitele sobivad.

Kõigile proffidele avasime kiiremaks ja kergemaks tellimiseks ka Jax Wax e-poe

Saadaval purgivahad 500gr ja 1,1kg ja vahapadrunid 100gr

Vahad

Cooktown Orchid (valge)

Õrn orhideelõhnaline täissünteetiline piimjas vaha, mis sobib eriti tundlikule nahale, kel muidu nahk punetab peale vahatamist. Ei sisalda männivaiku.

Australian Wattle (kollane)

Mõnusa kerge kuslapuu lõhnaga tugev jooksev vaha, mis levitub nahale üliõhukeselt. Sobib kiirele tehnikule väga kiireks naha peale kandmiseks. Eemaldab kõik karvakesed.

Sydney Waratah (punane)

Vedelvaha kerge maasika aroomiga. Sobib kõigile nahatüüpidele. Eriti tõhus karmi ja tugeva karva ja tugeva naha puhul. Sisaldab männivaiku ja micat, mis lisab tootele tugevust. Super haakuvusega karva külge. Ei jäta nahale vahajääke. 

Daintree Blackbean (hall)

Luksusliku sandlipuu ja seedri eeterlike õlidega lõhnastatud piimjas vaha. Unikaalne vaha spetsiaalselt meestele. Sobib ideaalselt just erisuunalise karvakasvu korral. Meestele loodud, kuid armastatud ka naiste poolt. 

Coastal Banksia (roheline)

Piimjas kreemine kookose ja laimi eeterlike õlidega rikastatud sünteetiline vaha, mis ei sisalda traditsioonilist männivaiku ja ei ärrita nahka. Soovitatav tugeva karva kuid õrna naha puhul. Vaha sisaldab titaanium dioksiidi ja kookosõli.

Victorian Heath (roosa)

Piimjas kreemine metsalille lõhnaga õrn vaha. Sobib reaktiivsele ja tundlikule nahale. 

Alpine Bluebell (lilla)

Lavendli eeterliku õliga lõhnastatud selge vaha , mis tundub nahal jahutavana. Sobib tundliku ja kuumava naha puhul. Selgest vahast on isegi karvu näha nahal.

Cape York Amber (värvitu)

Kõige uuem vaha, mis on retseptilt nagu traditsiooniline vaha kuid palju parem. Ei ole lisatud värvi ega lõhnaaineid.