VEDELAD VAHAD

Jax Wax Australia vedelvahad on samuti 4 erinevat sorti lõhnade ja värvidega nagu ka kõvavahad. Vahad on spetsiaalselt väljatöötatud kiireks pealekandmiseks nahale ja eemaldavad tõhusalt ka kõige lühema, õrnema ja samuti ka karmi karva. Ei jäta kleepuvat vahajääki nahale peale vahatamist. Vedelvahad on vaja eemaldada vahapaberiga. 

Saadaval purgivahad 500gr ja vahapadrunid 100gr

Vahad

Cooktown Orchid (valge)

Õrn orhideelõhnaline täissünteetiline piimjas vaha, mis sobib eriti tundlikule nahale, kel muidu nahk punetab peale vahatamist. Ei sisalda männivaiku.

Australian Wattle (kollane)

Mõnusa kerge kuslapuu lõhnaga tugev jooksev vaha, mis levitub nahale üliõhukeselt. Sobib kiirele tehnikule väga kiireks naha peale kandmiseks. Eemaldab kõik karvakesed.

Sydney Waratah (punane)

Vedelvaha kerge maasika aroomiga. Sobib kõigile nahatüüpidele. Eriti tõhus karmi ja tugeva karva puhul. Sisaldab micat mis lisab tootele tugevust. Super haakuvusega karva külge. Ei jäta nahale vahajääke. 

Daintree Blackbean (hall)

Luksusliku sandlipuu ja seedri eeterlike õlidega lõhnastatud piimjas vaha. Unikaalne vaha spetsiaalselt meestele.Sobib ideaalselt ka erisuunalise karvakasvu korral. Meestele loodud, kuid armastatud naiste poolt.